Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Özel Güvenlik Randevu

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Özel Güvenlik Randevu

Özel güvenlik randevu işlemleri resmi site üzerinden alınmaktadır. Bu randevular genel olarak kimlik kartı almak ya da kimlik kartını yenilemek için alınmaktadır. Özel güvenlik randevularını resmi yerlerden alabilirsiniz fakat böyle yerlerde bu tür işlem yoğunluğu çok fazladır. Bu yüzden sizde tavsiyemiz mobil site üzerinden rahatlıkla yapılabilmektedir.

Kimlik Kartı Randevusu Nasıl Alınır?

Randevu almak için ilk iş olarak İEM adlı siteye giriyoruz bu siteye adınızı ve soyadınızı giriyorsunuz bunun dışında sizden babanızın adı, T.C kimlik numarası, adres ve e posta bilginizi doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında randevu alınacak ekrana girip arada bir yenileme işlemi yapmanız gerekmektedir. Karşınıza çıkan ekranda boş randevu günlerinin önünde mavi bir tik bulunmaktadır. Buradan size en uygun olan tarihi seçerek işleminizi yapabilirsiniz. O sayfaya girdiğinizde muhtemelen boş olan iki ya da üç gün bulunacaktır bunlardan istediğinizin yanında seç yazacaktır. Bu şekilde randevu almayı deneyiniz en az üçüncü denemede randevunuzu başarı ile yapacaksınızdır.

Randevu Seçenekleri Nelerdir?

Silahlı özel güvenlik randevusu, silahsız özel güvenlik randevusu, silahsız kimliği silahlıya çevirme randevusu, kayıp-çalıntı randevusu, silahlı özel güvenlik görevlisi kimlik yenileme ve silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik yenileme gibi seçenekleri vardır.

Özel Güvenlik Randevusu Nedir?

Bu özel güvenlik randevusu ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan biri silahlı özel güvenlik randevusu dur bu randevu için ilk olarak İEM E randevu sayfasına girmemiz gerekmektedir daha sonrasında ise işlem türü olarak özel güvenlik kimliği olarak seçimimizi yapıyoruz. İşlem kısmına ise silahlı kimlik müracaatını seçiyoruz daha sonrasında ise randevu alacağımız merkezi seçiyoruz. Daha sonrasında ise T.C kimlik numarası ile doğrulama kodunu giriyoruz böylece randevu işlemini gerçekleştiriyoruz.

Diğer bir randevu seçimi ise silahsız özel güvenlik randevusudur, bu randevu da yine İEM E randevu sitesine giriyoruz işlem türü olarak ise özel güvenlik randevusunu seçiyoruz. Daha sonrasında ise müracaat kısmına silahsız kimlik müracaatını işaretledikten sonra merkezi seçiyoruz. Daha sonrasında ise T.C kimlik numaranız ile doğrulama kodunu girerek işlemi tamamlıyoruz. Böylece özel güvenlik randevu işlemi başarı ile bitmiş olacaktır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.