özel güvenlikler

Hastanelerde Bekçi Dönemi Başlıyor

Özel Güvenlik Haber
Read Time1 Minute, 14 Seconds

Hastanelerde Bekçi Dönemi Başlıyor

Hastanelerde Bekçi Dönemi Başlıyor

Artan şiddet olaylarına karşı hastanelerde bekçi dönemi başlıyor.

Hastanelerde Bekçi Dönemi Başlıyor

Özel güvenlik haber

Hastanelerde Bekçi Dönemi Başlıyor Başlamasına’da acaba görevleri neler yetkileri ne kadar ne olacak bu şekilde acaba özel güvenlik nereye gidiyor.

Türkiye genelinde bir süre önce sokaklarda devriye atmaya başlayan bekçiler, sağlıkta şiddet olaylarının engellenmesi için tüm hastanelerde nöbet tutmaya başladılar.


Bekçiler, huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, başta asayiş, terör ve narkotik olayları olmak üzere suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahısların yakalanması varsa suç delillerinin ele geçirmesi amacıyla; vatandaşların yoğun olarak bulunduğu bulvar, cadde, sokak üzerinde devriye görevlerini başarılı bir şekilde yürütüyorlar. Bekçiler artık sağlıkta şiddet olaylarının engellenebilmesi ve hizmetlerin daha huzurlu ve güvenli ortamda verilebilmesi amacıyla Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yenikent Devlet Hastanesi ve Korucuk Devlet Hastanesin’de alınmış güvenlik tedbirlerine ilave olarak görevlendirildi.


Öte yandan, bekçiler Adapazarı ilçesinde trafiğe kapalı alan olan ve vatandaşların yoğun olarak bulunduğu Çark Caddesin’de de devriye görevlerine başladılar.

0 0
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir