Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Maltepe Özel Güvenlik İş İlanı

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Maltepe Özel Güvenlik İş İlanı

Euroserve güvenlik iş ilanı

Euroserve özel güvenlik şirketi Müşterilerimiz ve çalışanlarımızın ortak yararı için, her zaman kaliteli destek hizmetlerini en etkili şekilde sunmayı taahhüt ediyoruz. Değere odaklanarak, operasyonların gerçek maliyetini tanımlamak amacıyla hizmetleri finansal anlamda minimum maliyet ve maksimum konfor için konsolide etmeyi kendimize misyon edindik.

Çözümlerimizi tutarlı bir işletim modeli içinde uygularken, aynı zamanda uzmanlıklarımızı en iyi uygulama haline getirmek, yenilikçi ürün ve teknolojiler araştırmak için çaba gösteriyoruz.

DEĞERLER 

Liderlik

Fikir liderleri, yönetim ve hizmet uzmanlarından oluşan ekibimiz, temel çözümlerimizi geliştirmek ve yenilikler yaratmak için yeni yollar arar. Bu ileri görüşlü yaklaşım, köklü hizmet çerçevemizle kendimizden emin şekilde liderlik etme yeteneğimizle tamamlanır.

Mükemmellik

Birinci sınıf destek hizmetlerini profesyonellik ve tutkuyla sunarak beklentilerin ötesine geçmeye çalışıyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, sektörde eşsiz hizmet standartları, sağlık ve güvenlik performansı sunarak dünya çapında bir itibar kazanmıştır.

Sorumluluk 

Sorumlu uygulamalara bağlılığımız sonradan ortaya çıkan bir düşünce değil; daha ziyade, nasıl çalıştığımız ve kimleri etkilediğimize dair öngörülen bir düşüncedir. Sorumluluk bilinciyle hareket ederek;

  • Müşterilerimizin ana işlerine odaklanmalarını sağlıyor, bunun sonucunda da kendi kültürlerini geliştirmelerine yardım ediyoruz
  • Çalışanlarımızın güvenli bir ortamda çalışmasını güvence altına alıyor, onlara kendilerini geliştirme fırsatları sunuyoruz
  • Çevresel sürdürülebilirliği sağlamaya çalışıyoruz

Paydaşlarımızın maksimum değere ulaşmasını sağlıyoruz

Euroserve Bağlı bulunduğumuz dünyanın lider yemek ve destek hizmetler sağlayıcısı Compass Group PLC’nin, uluslararası destek hizmetler markası Eurest Services adıyla, hizmetlerimizi 1987 yılından beri sahip olduğumuz yerel bilgi birikimi ve tecrübemizle sunmaya devam etmekteyiz.

Bu Kapsamda Maltepe Park Projemiz için Çok Sayıda özel güvenlik kimlik kartlı çalışma arkadaşları aramaktayız

Maltepe Park AVM  çalışma sistemi 2 çalış 1 izin şeklindedir

Euroserve Güvenlik İletişim :

0 553 729 81 68 Lütfullah Bey

Ayrıca Facebook Hesabından da ulaşabilirsiniz Lütfullah TEKBAŞ Facebook Hesabı İçin Tıkla

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

1 yorum
  1. bedirhan diyor

    merhaba acaba dışardan gelenler için pansiyon yada kalacak yer varmı bu konuda yardımcı olursanız swvinirim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.