Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

İlkokul Mezunu 5 Bin Kamu Personeli Alınacak

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İLE GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NA 5 BİNİN ÜZERİNDE KAMU PERSONELİ ALINACAK

İçişleri Bakanlığı İle Gençlik ve Spor Bakanlığına özel güvenlik haber olmak üzere 5 bin üzerinde ilkokul mezunu dahil personel alınacağını açıkladı. Özel güvenlik haber ve portal sayfası olarak kamu personel alımları ile ilgili haberi sizlerle paylaşmaya karar verdik. Yorum Kısmından Yorum Yaparak Bilgi Alabilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı İle Gençlik ve Spor Bakanlığına özel güvenlik haberve diğer personel alım şartları ve başvurular .

İçişleri Bakanlığı’na 2 bin 100 personel, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na 3 bin 243 sürekli kamu işçisi alımı gerçekleştirilecek. İçişleri Bakanlığı alımları için (Arşiv Uzmanı, Mühendis, Tekniker, Şehir Plancısı, Teknisyen, Büro Personeli ) başvurular 21-26 Şubat tarihleri arasında e-Devlet üzerinden, Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı için (Temizlik görevlisi, Cankurtaran, Mekaniker, Otobüs Kaptanı, Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Elektrik Tesisatçısı, Güvenlik Görevlisi, Havuz Suyu Operatörü, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı, Garson, Resepsiyon görevlisi, Muhasebeci, gençlik lideri) başvurular 11-15 Şubat tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yapılacak.

KADIN-ERKEK KAMU ÖZEL GÜVENLİK BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAK, SORU SORMAK İÇİN TIKLAYIN.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI KAMU PERSONELİ ALIMI

İçişleri Bakanlığı’nın 2 bin 100 kamu personeli alımı yapacağına dair duyurunun DPB ve çeşitli basın yayın organlarınca yayımlanmasından kısa süre sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı da kadrolu işçi alımı yapılacağını açıkladı. İçişleri Bakanlığı’nca bugün yapılan resmi duyuruda Arşiv Uzmanı, Mühendis, Tekniker, Şehir Plancısı, Teknisyen, Büro Personeli gibi pozisyonlar için alım yapılacağı belirtilirken, ilgili alıma başvuru işlemlerinin 21-26 Şubat 2019 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden online yapılacağı belirtildi. Başvuru genel ve özel şartlarına göz atmak isteyen adaylar

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN ARDINDAN GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI DA PERSONEL ALIMI YAPACAĞINI AÇIKLADI

İçişleri Bakanlığı’nca yapılan kamu personeli alımı duyurusundan çok kısa süre sonra Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu , Spor Bakanlığı il ve ilçe müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere 3 bin 243 sürekli işçi alımı yapılacağını duyurdu. Kasapoğlu’nun yaptığı personel alımı duyurusunda alımların ‘Temizlik görevlisi, Cankurtaran, Mekaniker, Otobüs Kaptanı, Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Elektrik Tesisatçısı, Güvenlik Görevlisi, Havuz Suyu Operatörü, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı, Garson, Resepsiyon görevlisi, Muhasebeci, gençlik lideri’ gibi unvanlarda yapılacağı gerçekleşeceği öğrenilirken, müracaatlar 11-15 Şubat 2019 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden gerçekleşecek.

Daha Fazla İlan Ve Haberler için Sosyal Medyada Takip Etmeyi Unutmayınız

İntagram Hesabımız : https://www.instagram.com/ozelguvenlikvetemizlisilanlari/
Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/OzelGuvenliklercom/?ref=bookmarks
Facebook Grubumuz : https://www.facebook.com/groups/1604235052969402/?ref=bookmarks
isterseniz iş başvuru formunu doldurabilirsiniz https://www.ozelguvenlikler.com/is-basvuru-formu/

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

3 Yorumlar
  1. melike diyor

    inşallah işe ihtiyacı olan birisine yardımcı olur paylaşım için teşekkürler

  2. Atesbey diyor

    inşaah haber doğru olur d a birçok insan eknek arasını aralar.herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah

  3. Mustafa diyor

    Basvurular nereye yapilmakta

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.