Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

8 Bin Bekçi Alımı

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU’dan beklenen açıklama geldi. 8 Bin Bekçi Alımı İçin İmzalar Atıldı.

İçişleri bakanı süleyman SOYLU Ankara altındağ / siteler de esnaflarla bir araya geldi SOYLU gündemdeki bekçi alımı açıklamalarına yenisini ekledi ve 8 bin bekçi alımı için imzaların atıldığının beyanını dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Ve bilesiniz Ankara’ya oturduğunuz yerlerde muhakkak vardır. Allah nasip ederse 500 bekçi alımı daha yapılacak Ankara’ya, 8 bin bekçi alımı yapıyoruz Türkiye’de 500 bekçiyi Ankara’ya vereceğiz.1000 Bekçi Ankara’da göreve başlıyor, 500 daha vereceğiz Ankara’ya, diğer illerimize de vereceğiz. 1000 Bekçi İstanbul’a vereceğiz, İstanbul ile Ankara’ya biraz torpil geçeceğiz. 10 Bin polis alıyorduk, onun sayısını 15 bine çıkardık. Ankara’ya , Büyükşehirlerimize ciddi şekilde polis alacağız. Onlar da 4,5 ay sonra eğitimlerini tamamlayacak, görevlerine başlayacaklar. 7. , 8. ayda görev başında olacaklar.” dedi.

Sende Anında Gelişmelerden Haberdar Olmak İstiyorsan sosyal medyadan takip etmeyi unutma

özel güvenlik
özel güvenlik iş ilanları facebook grubu
özel güvenlik iş ilanları instagram hesabımız
özel güvenlik iş ilanları instagram hesabımız

sayfanın altında bulunan yorum kısmından yorum yapmayı unutmayınız.

bekçi alımı son durum,2019 bekçi alımı,bekçi alımı başvuru 2018,bekçi alımı 2019 son dakika,bekçi alımı 2019 başvuru,bekçi alımı 2018 başvuru formu,polis akademisi bekçi alımı,bekçi alımı 2019 başvuru formu

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.