Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

81. Temel Eğitim ve 57. Yenileme Sınavı Hangi Tarihte?

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Özel Güvenlik Olmak isteyen adayların ve özel güvenlik olarak çalışan arkadaşların merak ettiği sorunlardan biriside 2019 yılı özel güvenlik sınav dönemi ve tarihleri nelerdir?

Özel Güvenlik 81. Temel Eğitim ve 57. Yenileme Sınavı Hangi Tarihte?

Son zamanların en popüler mesleklerinden birisi haline gelen Güvenlik Görevlisi sınavı ne zaman yapılacağı konusu gündemi meşgul ediyor. Güvenlik Görevlisi kursları ile hem meslek öğreniliyor hemde sınavdaki başarı derecelerine göre iş potansiyeli sunuyor. Özel Güvenlik 80. Temel Eğitim 56. Yenileme Eğitim Sınavının ardından özel güvenlik adayları 81. Temel Eğitim ve 57. Yenileme Eğitimi Sınavına katılacaklar.

Özel güvenlik görevlisi olabilmek için, Özel Güvenlik Eğitim Kurumunda aşağıda detayları yazılı eğitim programına iştirak etmeniz ve sonrasında Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yılda 5 veya 6 kez düzenlenen ÖGG sınavına girmeniz gereklidir. Bu sınavlardan 60 puan alarak sertifika almaya hak kazanmış olursunuz. Kazanamadığınız takdirde birbirini takip eden 4 sınava, sınav harcınızı ödeyerek girme hakkına sahipsiniz. 4 sınavın sonunda sınavı geçemeyenler, yeniden kayıt yaptıracak ve bütün işlemleri yenileyeceklerdir.

Özel Güvenlik 81. Temel Eğitim ve 57. Yenileme Sınavı 21 Nisan 2019 Pazar günü yapılacak.

Bir Önceki Dönem yapılan 80. ÖGG ve 56. silah yenileme soru ve cevapları çözmek için tıkla

Bir Önceki Dönem yapılan 80. ÖGG ve 56. yenileme soru ve cevapları çözmek için tıkla

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.