Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

3. Havalimanı Personel Alımı ( İGA )

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bugün ki Yazımızda Size 3 Havalimanı Özel Güvenlik Birimi Olan İGA Hakkında Bilgiler Vereceğiz İGA Nedir ? İGA Başvuru Şartları Nelerdir ? İGA Başvuru Nereye Ve Nasıl Yapılır ?

Son zamanlarda özellikle avrupa ve anadolu yakası bay bayan özel güvenlik iş ilanı arayan arkadaşların en çok baktığı yerlerden birisi olan 3. havalimanı projesine başvuru şartları nelerdir ? İGA özel güvenlik başvurusu nereye yapılır ? Soruları ile çok karşılaşmaya başladık Sizler İçin İGA nedir ? İGA başvuru nereye yapılır açıklıyoruz .

İGA NEDİR ?

İGA : İGA’nın yolculuğu DHMİ’nin 3 Mayıs 2013’te İstanbul Yeni Havalimanı’nın inşa edilmesi ve işletilmesini özel güvenlik haber Cengiz-MAPA-Limak-Kolin-Kalyon Ortak Girişim Grubu’na ihale etmesi ile başladı. İhaleyi kazanan konsorsiyumun bu amaçla İGA ismini vererek 7 Ekim 2013 kurduğu şirket olarak, İstanbul Yeni Havalimanı’nın inşaatını gerçekleştirmek ve 25 yıl süreyle işletmek amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Yatırımcılar arasında yer alan şirketlerin her birinin İGA’da %20 oranında eşit hissesi bulunuyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışında, inşaat, enerji, turizm, madencilik, liman ve havalimanı işletmeciliği gibi farklı sektörlerde faaliyetleri bulunan Cengiz-MAPA-Limak-Kolin-Kalyon Ortak Girişim Grubu’nun, havalimanı inşaatı tecrübeleri arasında sekiz havalimanı bulunuyor.

İstanbul Sabiha Gökçen (Türkiye)
Priştina (Kosova)
Kahire Terminal 2 (Mısır)
Bakü Heydar Aliyev (Azerbaycan)
Hawler – Erbil (Kuzey Irak)
Duhok (Kuzey Irak)
Ordu-Giresun (Türkiye)
Buna ek olarak konsorsiyum üyelerinden Limak Holding’in İstanbul Sabiha Gökçen (Türkiye) ve Priştina (Kosova) havalimanlarını işletme tecrübesi bulunmaktadır.

İGA Özel Güvenlik Başvuru Şartları Nelerdir ?

İGA personel başvuruları

iga başvuru şartları nelerdir
iga başvuru şartları nelerdir

İGA Güvenlik Hizmetleri A.Ş. çatısı altında güvenlik görevlisi olabilmek için aranan özelliklerin başında; 5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak ve vardiyalı çalışabilmek geliyor. Bu şartların yanı sıra askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli, diksiyonu düzgün ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek kadın ve erkek adaylar, kariyer platformları ve İGA irtibat ofislerinden iş başvurularını yapabilecekler.

İGA güvenlik görevlisi alımı genel nitelikleri

5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip,

Tercihen Sivil Havacılık (SHT 17.2) Sertifikası olan,

Tercihen 35 yaşını geçmemiş,

Boy kilo orantısı,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

Diksiyonu düzgün,

Sözlü iletişim kabiliyeti yüksek,

8 saat vardiyalı çalışabilecek,

İGA Başvuru Süreci

iga başvuru süreci
iga başvuru süreci

Kadın & Erkek Güvenlik Görevlisi Adayları:

Dünyanın en büyük projesi olan İstanbul Yeni Havalimanı’nda görevlendirilmek üzere,İGA Güvenlik Hizmetleri bünyesinde istihdam edilecek, 25 yıllık görev süremizde bizimle çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

Dolgun ücret + Yemek+ Servis (geniş servis ağı + SGK

İGA İmkanları Nelerdir

iga imkanları nelerdir
iga imkanları nelerdir

İGA BAŞVURU İÇİN YORUM YAPMAYI UNUTMA

Sizler merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilir ve özel güvenlik iş ilanları için sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz

özel güvenlik iş ilanları facebook
özel güvenlik iş ilanları facebook için tıkla
özel güvenlik iş ilanları instagram
özel güvenlik iş ilanları instagram hesabımız için resme tıkla

Yatılı İş İlanı Başvuru Formu :

iGA BAŞVURMAK İÇİN TIKLA

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.