Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Sağlık Bakanlığı Sınav Sonuçları Açıklandı

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bilindiği üzere 2018 sonlarına doğru Sağlık Bakanlığı tarafından “Merkez Taşra Teşkilatı Hizmet Birimleri” için sürekli işçi ilanı vermişti, bu ilana yoğun başvurular gerçekleştirildi. Başvurular sonrası, 15 Ocak 2019 Salı günü kura gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen kura sonrası Asil ve Yedek adaylar seçildi. Seçilen bu adayların bir çoğu mülakat için müdürlüklere çağrıldı. Çağrı yapılan ve mülakat gün ve saatinde giden kişiler için sözlü sınav düzenlendi.

Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Mülakat ve Sınav Sonuçları Sorgulama

Bu sınav sonuçları bugün açıklanmaya başlandı. Sonuçlara ulaşmak isteyenler aşağıdaki linklere tıklayabilirler. Sonuçları il bazlı olarak yayınladık. Müdürlük sitelerine girip sonuç sorgulaması yapılmalıdır.

İstanbul Sağlık Müdürlüğü Taşra Teşkilatı Birimi sınav sonuçları sayfası! Aşağıdaki listede ikamet etmiş olduğunuz il yoksa, en alta yorum olarak oturduğunuz il ismini yazınız.

Sonuca ilişkin sınavlara giren meslekler aşağıda gösterilmiştir.

 • Bilgisayar sistem kurulum bakım ve onarım ve arıza giderme elemanı
 • Biyomedikal cihaz teknolojileri servis ve destek elemanı
 • Elektrikçi
 • Özel güvenlik görevlisi (Silahsız)
 • Klinik destek elemanları (Hastanelere)
 • Şoför (Yolcu taşıma)
 • Veri giriş kontrol işletmeni ve yardımcı klinik elemanı (Diş)

Yukarıdaki mesleklere ilişkin 5037 Sürekli İşçi alımı ilanları İŞKUR tarafından gönderilen ve talep edilen şartlara uyan başvuru sahiplerinin hepsinin yer alacağı listeler esasa alınarak, münhal kadronun 4 katı kadar asil ve yine 4 katı kadar yedek belirlenmiştir. Başvuran bu adayların tamamı, Noter huzurunda kura ile belirlenmiştir.

Kaynak :

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

2 Yorumlar
 1. kadir diyor

  Merhaba bilgiler için teşekkürler. Ayrıca kaynak belirtmişsiniz bunun için özel olarak teşekkür ediyorum. Sizin gibi saygılı ve aslında kaynağın kendisine faydalı olduğunu bilmeyen insan sayısı oldukça azaldı. 🙂 Kaynakta belirtmiş olduğunuz link kırık bunu düzeltme şansınız varsa çok sevinirim, tekrar teşekkür ederim.

  Gerçek kaynak link: https://www.tasitkredisi.org/saglik-bakanligi-sinav-sonuclari/

  1. ozelguvenlik diyor

   Merhaba Değerli Webmaster arkadaşım Bizler Birbirimize yardımcı olmamız gerekiyor deyilmi ve gerçekleri yayınlamamız gerekiyor düşüncelerin güzel yorumların için teşekkür ederim bu işi yapan herkesin bu şekilde davranması dileklerimle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.