1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Yok)
Loading...

MEB Okullara Güvenlik Başvuru Tarihleri Açıklandı

Sosyal Medyada Paylaş

Genelde Herkesin Merak Ettiği MEB Milli Eğitim bakanlığı KPSS’siz Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacağını Duyurdu. Alımlara en az ilkokul mezun adaylar başvuruda bulunabileceklerdir. Başvurular bugün 6 Nisan 2019 Cumartesi günü başlamıştır.

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından 6 Nisan 2019 tarihinde KPSS şartsız koruma ve güvenlik görevlisi alacağını duyurdu. Yayımı yapılan iş ilanları personel alımına ilişkin olarak hangi şehirde alımı gerçekleştirilecek.

Toplum Yararına Personel alımı MEB İstanbul İli Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ihtiyaca binaen bağlı kurumlarına dağılımını gerçekleştirecektir. İŞKUR güvenlik görevlisi başvurusu yapacak olan adaylar 0000278528 TYP kapsamını iş nolu ilan ile yayımlanmıştır. Yukarda yazmış olduğumuz ilan numarası ile başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca kamu kurumlarına İŞKUR başvuruları çok hızlı bir şekilde adayların işe yerleştirilmesi gözden kaçmamalı.

Başvuru şartlar: en az ilkokul, lise, önlisans ve lisans olarak yapılmakta olup 18 yaşından gün almış 40 yaşı bitirmemiş adaylar başvuruda buluna bilirler. Adayların 9 Nisan 2019 Salı günü mesai bitimine kadar yapmaları gerekmektedir. Başvuruda Bulunamayanlar Yorum Kısmından Yorumlayabilirsiniz. Ayrıca MEB te okullarda özel güvenlik olarak çalışan arkadaşlar varsa yorumlarınız hem bizler hemde başvuracak arkadaşlar için değerlidir unutmayalım bilgi paylaştıkça güzeldir. SOSYAL MEDYADAN TAKİP ETMEYİ UNUTMAYINIZ.

özel güvenlik iş ilanları facebook
özel güvenlik iş ilanları facebook için tıkla

MEB koruma ve güvenlik görevlisi iş ilan numarası: 0000278528

Kaynak:

MEB Okullara Güvenlik Başvuru Tarihleri Açıklandı” için 4 yorum

 • Nisan 10, 2019 tarihinde, saat 12:15 pm
  Permalink

  Ben zaten okulda özel güvenlik olarak çalışıyorum böyle bir durum varsa okul yöneticileri bize bilgi vermeleri lazım degilmi?

  Yanıtla
  • Nisan 10, 2019 tarihinde, saat 10:48 pm
   Permalink

   merhaba şu anda okullarda çalışan güvenlikler var evet ama kadrosu eksik olan yerlerde var yada şöyle şöyleyim ufak il ve ilçelerde var tamamlanmayan

   Yanıtla
 • Nisan 10, 2019 tarihinde, saat 7:29 pm
  Permalink

  Başvuruda bulunamadı yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
  • Nisan 10, 2019 tarihinde, saat 10:49 pm
   Permalink

   merhaba ayla hanım bulundugunuz il yada ilçe hangisi ise işkur merkezine gidebilir bilgi alabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir