MEB Okullara Güvenlik Başvuru Tarihleri Açıklandı

MEB Okullara Güvenlik Başvuru Tarihleri Açıklandı

Özel Güvenlik Haber

Genelde Herkesin Merak Ettiği MEB Milli Eğitim bakanlığı KPSS’siz Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacağını Duyurdu. Alımlara en az ilkokul mezun adaylar başvuruda bulunabileceklerdir. Başvurular bugün 6 Nisan 2019 Cumartesi günü başlamıştır.

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından 6 Nisan 2019 tarihinde KPSS şartsız koruma ve güvenlik görevlisi alacağını duyurdu. Yayımı yapılan iş ilanları personel alımına ilişkin olarak hangi şehirde alımı gerçekleştirilecek.

Toplum Yararına Personel alımı MEB İstanbul İli Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ihtiyaca binaen bağlı kurumlarına dağılımını gerçekleştirecektir. İŞKUR güvenlik görevlisi başvurusu yapacak olan adaylar 0000278528 TYP kapsamını iş nolu ilan ile yayımlanmıştır. Yukarda yazmış olduğumuz ilan numarası ile başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca kamu kurumlarına İŞKUR başvuruları çok hızlı bir şekilde adayların işe yerleştirilmesi gözden kaçmamalı.

Başvuru şartlar: en az ilkokul, lise, önlisans ve lisans olarak yapılmakta olup 18 yaşından gün almış 40 yaşı bitirmemiş adaylar başvuruda buluna bilirler. Adayların 9 Nisan 2019 Salı günü mesai bitimine kadar yapmaları gerekmektedir. Başvuruda Bulunamayanlar Yorum Kısmından Yorumlayabilirsiniz. Ayrıca MEB te okullarda özel güvenlik olarak çalışan arkadaşlar varsa yorumlarınız hem bizler hemde başvuracak arkadaşlar için değerlidir unutmayalım bilgi paylaştıkça güzeldir. SOSYAL MEDYADAN TAKİP ETMEYİ UNUTMAYINIZ.

özel güvenlik iş ilanları facebook
özel güvenlik iş ilanları facebook için tıkla

MEB koruma ve güvenlik görevlisi iş ilan numarası: 0000278528

Kaynak:

4 thoughts on “MEB Okullara Güvenlik Başvuru Tarihleri Açıklandı

  1. Ben zaten okulda özel güvenlik olarak çalışıyorum böyle bir durum varsa okul yöneticileri bize bilgi vermeleri lazım degilmi?

    1. merhaba şu anda okullarda çalışan güvenlikler var evet ama kadrosu eksik olan yerlerde var yada şöyle şöyleyim ufak il ve ilçelerde var tamamlanmayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir