Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Özel Güvenlik Sektörüne Tek Tip Kıyafet

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy yaptığı son dakika açıklamasında ,
Çağırıcı, özel güvenlik görevlilerine yönelik tek tip elbise konusunda çalışmalar olduğunu dile getirerek, “Yakın zamanda kamuda çalışan tüm özel güvenlik görevlileri tek tip elbise kapsamında olacak.” dedi.

ÖGG’lere tek tip kıyafet geliyor.

Türk-İş ‘e bağlı Güvenlik-İş  tarafından düzenlenen 3. Olağan Genel Kurulu ‘na katılan İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy  gündeme ilişkin önemli konulara değindi ve güvenlik görevlileri ile ilgili yeni düzenlemeyi bildirdi. 

İLK KEZ EĞİTİME TABİ TUTULDULAR

Türkiye genelinde görev yapmakta olan bütün özel güvenlik görevlilerinin ilk kez eğitime tabi tutulduğunu hatırlatan Ersoy, ülkenin huzuru ve güvenliği için teknolojik imkanları da güvenlik görevlilerinin kullanımına sunduklarını ifade etti.

Başarılı bir süreç yürütmeye çalıştıklarını söyleyen Ersoy, özel güvenlik görevlilerinin hayatın birçok alanında görev aldığını söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

“Özel güvenlik görevlilerimizin eğitimleri, çalışma koşulları ve daha kaliteli hizmet sunabilmeleri için yapmamız gereken ne varsa bundan sonra da yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu arkadaşlarımız, işlerini ne kadar iyi yaparlarsa ülkenin huzurunu ve güvenliğini sağlama noktasındaki sorumluluğumuzu o kadar rahat ve iyi bir şekilde yerine getireceğimizin bilincindeyiz.”

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı da özel güvenlik görevlilerinin ülkedeki genel kolluk kuvvetlerinin yardımcı kuvveti olduğuna işaret ederek, Türkiye’de 320 bin özel güvenlik görevlisinin görev yaptığını söyledi.

Sendika olarak özel güvenlik görevlilerinin sıkıntılarını anlatmak ve haklarını savunmak için durmadan çalıştıklarını vungulayan Çağırıcı, hastanelerden okullara, askerlik şubelerinden iş merkezlerine kadar birçok alanda görev yapan güvenlik görevlilerinin insan hayatının her anında bulunduklarına dikkati çekti.

ÖZEL GÜVENLİK HABER VE İŞ İLANLARI İÇİN SOSYAL MEDYADAN TAKİP ETMEYİ UNUTMAYINIZ AYRICA TEK TİP KIYAFETLE İLGİLİ YORUMLARINIZI YORUM KISMINDAN YAPARSANIZ SEVİRİNİZ

özel güvenlik iş ilanları facebook
özel güvenlik iş ilanları facebook için tıkla

KAYNAK :

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.