Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

81 dönem özel güvenlik sınav soruları ve cevapları açıklandı mı ?

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

21 Nisan’da Yani Bugün Sınava Giren Arkadaşların En Çok Merak Ettiği 81 dönem özel güvenlik sınav soruları ve cevapları açıklandı mı ?

81 dönem özel güvenlik sınav soru ve cevapları

81 dönem özel güvenlik sınav soru ve cevapları
Başla
Tebrikler - 81 dönem özel güvenlik sınav soru ve cevapları adlı sınavı başarıyla tamamladınız.Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%.Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

81 dönem özel güvenlik silah sınav soru ve cevapları

81 dönem özel güvenlik silah sınav soru ve cevapları
Başla
Tebrikler - 81 dönem özel güvenlik silah sınav soru ve cevapları adlı sınavı başarıyla tamamladınız.Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%.Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

21 Nisan’da Yani Bugün Sınava Giren Arkadaşların En Çok Merak Ettiği 81 dönem özel güvenlik sınav soruları ve cevapları açıklandı mı ?
Özel Güvenlik Görevlisi alımı için gerçekleştirilen sınavın sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 21 Nisan’da yapılan 81. Özel Güvenlik Görevlisi sınavına katılan adaylar sonuçların açıklanacağı tarihi iple çekmeye başladı. Öte yandan sınav soru ve cevapları da bekleniyor. Peki, 81. Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖGG soru ve cevapları yayınlandı mı?.

Gelelim 81. özel güvenlik görevlisi sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak ?

21 Nisan’da gerçekleştirilen Özel Güvenlik sınavının soru ve cevapları henüz yayınlanmadı. Belirlenen takvime göre, 81. ÖGG sınav soru ve cevapları 24 Nisan 2019 tarihinde erişime açıklacak..

Pekala 81. dönem özel gücenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ?

Özel Güvenlik Görevlisi 81. Temel Eğitim ve 57. Yenileme Eğitimi Sınavı’nın sonuçlarının açıklanacağı tarih merak ediliyor. Yapılan açıklamaya göre, 21 Nisan’da yapılan sınavın sonuçları 10 Mayıs 2019 tarihinde açıklanacak.

81 Dönem özel Güvenlik Sınav Değerlendirilmesi Ve Sınava İtiraz Nasıl Yapılacak?

Yazılı sınava itiraz eden adaylar Halk Bankası Şubelerine sınav adı ve kimlik bilgilerini bildirerek 10 TL ücret yatıracaklardır.

Adaylar, ilgili banka hesabına yazılı sınava itiraz ücretini yatırdıktan sonra Başkanlığın www.ozelguvenlik.pol.tr web adresinde yer alan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak itiraz açıklamasını belirtikten sonra adayın itiraz kaydı oluşturulmuş olacaktır. Ayrıca banka hesabına yatırdıkları sınav itiraz ücreti dekontlarını İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim edecek ve ilgili personel adayların veri girişlerini Özel Güvenlik Bilgi Sistemine yapacaktır.

Ücretini yatırmayan adayların itiraz dilekçeleri işleme alınmayacaktır..

Adaylar, sınav sonuçları ve yazılı sınav itiraz sonuçlarını Başkanlığın www.ozelguvenlik.pol.tr web adresinde yer alan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak öğrenebileceklerdir. Ayrıca Özel Güvenlik Daire Başkanlığının www.ozelguvenlik.pol.tr web sitesinden de ilan edilecektir.

Özel Güvenlik Daire Başkanlığına dilekçe vb. şekilde yapılan müracaatlar ile ozelguvegitim@egm.gov.tr adresine yapılan itirazlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu durum sınav salonlarında gözetmenler tarafından adaylara duyurulacaktır..

https://www.ozelguvenlikler.com/2019/04/24/81-donem-ve-57-yenileme-sinav-sorulari-aciklandi/

81 dönem özel güvenlik sınav soruları ne zaman açıklanacak, özel güvenlik sınav sonuçları 2019, 81 dönem özel güvenlik sınav sonuçları 2019, 2019 özel güvenlik yenileme sınav tarihleri,özel güvenlik sınav tarihleri 2019,81 dönem özel güvenlik yenileme sınav sonuçları 2019,

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

2 Yorumlar
  1. Emine diyor

    Bugünki sınava giren arkadaş lar umarım başarılı olmuşsunuz dur diyr ümit ediyorum 81 dönem özel güvenlik soruları çıktığında test olarak çözebileceğiniz bir site ben bu site üzerinden testleri çözerek puanımı tahmin etmiştim sizlerde deneyin derim

  2. Cüneyt diyor

    21 Nisandaki güvenlik sinavinda kimyadan soru çıktı bu soruyu hazırlayan kişi nasıl böyle bir hata yaptı kimyadan soru soruyor bu sorunun cevabinin direk doğru sayilmasi gereklidir.Kiniyoruz.soru carlos ve arkadaşının buldugu element neymiş ???? Böyle soru ne alakaaaa

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.