Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Pendik Özel Güvenlik Kursu

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Özel Güvenlik Mesleğine İlk Adımı Atmak İsteyen ve özel güvenlik sektöründe çalışan silahlı/silahsız özel güvenlik arkadaşların alması gereken özel güvenlik kursu pendik’te hizmetinizde

Özel güvenlik mesleğine ilk adım atmak isteyen arkadaşlarımızın aklına gelen il soru pendik’te özel güvenlik kursu varmı sorusudur. pendik özel güvenlik kursu evet var. Pekala Kurs yeri nerede kurs yeri merkezi pendik merkezde bilgi almak ve sizlere yardımcı olmak maksadıyla güzelyalı da bulunmaktadır. İsterseniz aşağıda bulunan başvuru formunu doldurun sizlerle iletişime geçelim isterseniz 0 553 729 81 68 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Özel Güvenlik Nasıl Olunur .

Özel güvenlik personeli olarak çalışacaklarda aranan şartlar 5188 sayılı ÖGHDK’nın 10. maddesinde;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
 • Silahsız olarak görev yapacaklar için en az sekiz yıllık ilköğretim veya ortaokul; silahlı olarak görev yapacaklar için en az lise veya dengi okul mezunu olmak.
 • 18 yaşını doldurmuş olmak.
 • Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile suç işlememiş olmalı.
 • Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engelli bulunmamak.

Pekala pendik özel güvenlik kursu olarak eğitimleriniz nelerdir.

Başlıca Eğitimlerimiz

pendik özel güvenlik kursu
pendik özel güvenlik kursu eğitimlerimizden bazıları

Pendik Özel Güvenlik Kursu Başvuru Formu

Özel Güvenlik Dersleri Nelerdir . Özel Güvenlik Dersleri Silahlı Ve Silahsız Olarak Değişmektedir.

Silahsız özel güvenlik dersleri

silahsız özel güvenlik dersleri
silahsız özel güvenlik dersleri

Silahlı özel güvenlik dersleri

silahlı özel güvenlik dersleri
silahlı özel güvenlik dersleri

Sertifikasını Silahlı / Silahsız Yenileme Eğitimi

Yenileme eğitimi 5188 sayılı kanunun 14. maddesi gereği 60 (altmış) ders saatinden az olmamak üzere 5 (beş) yılda bir düzenlenir. Yenileme eğitiminin konuları temel eğitim konularından seçilir. Teorik ve uygulamalı derslerin hukuki mevzuat konuları hakkındaki son gelişmeleri kapsamaktadır.

Yenileme eğitim saatinin 20 (yirmi) saati silah eğitimi için silah kullanacak olanlara ayrılır. Özel güvenlik yenileme eğitimi, yeterli bina, araç, gereç ve personel bulunması şartıyla, valiliğin izniyle güvenlik hizmetinin sağlandığı yerde verilebilir. Yenileme sıYenileme sınavında başarılı olamayanlar özel güvenlik görevlisi olarak çalışma hakklarını kaybetmektedirler. Bu şartlar özel güvenlik şirketleri, eğitim kurumları ve alarm izleme merkezlerinde yönetici konumunda çalışacaklar içinde geçerlidir.

Ayrıca kurs bitiminde sizlere sınavı geçtiğiniz taktirde özel güvenlik sınavı geçtikten sonra neler yapmam gerekir konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz.

pendik özel güvenlik kursu başvuru formu

pendik özel güvenlik kursu,pendik özel güvenlik,pendik özel güvenlik kursu nerede, pendik güvenlik eğitimi,silahlı güvenlik yenileme eğitimi,silahsız güvenlik yenileme eğitimi,

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

3 Yorumlar
 1. Derya diyor

  merhaba bende pendikte ikamet ediyorum ve pendik özel güvenlik kursu elçi güvenlik sizlerden eğitim ve sertifikayı aldım sınavı geçtikten sonra gerçekten hem kimlik başvuru konusunda hemde kimliği aldıktan sonra iş bulmam konusunda yardımcı oldunuz güvenlik olacak arkadaşlara yada güvenlik olmak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiyemdir ayrıca güzelyalı da bilgi amaçlı yer açmanız daha iyi olmuş tavsiye ettiğim arkadaşlara ve çevreme yakın bölge başarılarınızın devamını dilerim Derya

 2. Fikret diyor

  Merhaba merzifonlu hemşehrim bende bundan 10 yıl önce yiğenimi size yönlendirmiştim ve sayenizde başarılı olmuştu tekrar yenileme eğitimdede sizlerden özel güvenlik kimlik yenilemede bulunduk hem hemşehrim olarak hemde özel güvenlik sektöründe presfosyenel bilgiye sahip olmanızdan dolayı sizleri tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.