Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Özel Güvenliğe Bıyık Serbest

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

BIYIK ARTIK SERBEST İçişleri bakanlığı kamuda özel güvenlik görevlisi olarak çalışanlar için bıyığı serbest bıraktı bununla ilgili genelge yayınlayıp Valiliklere Yolladı.

Özel güvenlikle ilgili çalışmalar başladı . Özel güvenlik olarak kamuda çalışmak isteyen arkadaşların yada kamuda özel güvenlik olarak çalışan arkadaşların merak ettiği sorulardan biriside bıyık bırakma konusuydu.

Konu ile ilgili açıklama içişleri bakanlığından geldi ve kamuda çalışan özel güvenlik arkadaşlara bıyığı serbest bıraktı bıyık bırakma kararı ile ilgili genelge yayınlayıp valiliklere yolladı

İşte kararname

Özel Güvenliğe Bıyık Serbest
Özel Güvenliğe Bıyık Serbest

Umarız İlerleyen günlerde özel güvenliklerle ilgili sadece kamu ve kurumlarında değil diğer özel güvenlik olarak çalışan arkadaşlarla ilgilide çalışmalar yapılır. Sizlerde konu hakkında düşüncelerinizi yorum kısmından belirtirseniz fikir sahibi olmuş oluruz teşekkürler.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

1 yorum
  1. Kemal diyor

    Ben anlamıyorum kamu harici diğerleri insan değil mi o zaman gidip vergini onlardan al ne özel sektörden hiç durmadan vergi alıyorsun maaş elimize geçmiyor bu ne saçmalık ya herşey kamu çalışanlarına diğerleri ne ya
    Şu ülkeyi ne hale gietirdiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.