Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Duyuru

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sekuritydunyasi.com Açıldı

Özel güvenlik sektörü üzerine açılan çeşitli web sitesi bulunmaktadır. Ancak bunları ortak noktada toplamak zordur.Bunu başaran kardeş web sitemiz sekuritydunyasi.com özel güvenlik web sitemiz açılmıştır . Pekala Sekuritydunyasi.com nedir?

Sekuritydunyasi 2017 yılında kurulmuş olup temel amacı Özel güvenlik dünyasının kanayan noktalarınına değinmek ve yaşanılan özel güvenlik sorunlarını Google üzerinden dünyaya duyurmaktır.

www.sekuritydunyasi.com ve kuruluna forum.sekuritydunyasi.com üzerinden sürekli yayında olmamız sürekli özel güvenlikleri bilgilendirecek içerikleri girmemiz bu işi nasıl ciddiye aldığımızın kanıtıdır.

Yakın zamanda ortaya koyacağımız mobil uygulamalarımızın altyapılarını hazırlamaktayız.

Biz tüm güvenlik çalışanları ve güvenlik firmalarının birlikte daha güçlü olmasını amaçladık tek gayemiz bu amaç üzerinedir. Sitemiz herkese açık olmakla birlikte haber veya içerik girmek isteyen kişilerin bilgilerine ihtiyaç duymaktadır.

sekurity dunyası
www.sekuritydunyasi.com

Sitemiz ile kendinizi test edebilir, geçmiş dönem sınavlarına bakabilir, firmanızı ekleyebilir, gündem ve güvenlik haberlerine bakabilir, eğitim videoları izleyebilir, güvenlik firmalarının yorum ve analizlerine anketlerine katılabilir ve bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu nedenle sitemizde en az bizler kadar söz sahibi olmak isteyen en ufak yardımım olsun diyenler içerik girebilir veya içerik gönderebilirler. www.forumsekuritydunyasi.com sayfamız ile sadece özel güvenlik dünyası üzerine kurulu olan forum alanımızda soru sorabilir var olan soruları yanıtlayabilir admin olabilirsiniz. Tüm işlemler ücretsiz olmakla beraber 30 saniye kadar sürmektedir. Kullanımı halka açıktır.

Özel güvenlik dünyasının yaşadığı sıkıntılarına bizzat çalışan olarak bizler şahit olmaktayız. Görev anında darp edilen, Haklı iken haksız konuma düşürülen, Emaneti korumada gözünü dahi kırpmayan bizleriz. Sosyal medyalarda yaptığımız sitemlerin bir yere kadar etki ettiğini fakat aslı olanın Google tarafında sesimizi duyurmak olduğunu bilmelisiniz.

Özel güvenlik olarak büyük haber sitelerinin en ufak ve en basit kaçıncı sayfalarında yer almaktansa kendi sitelerimize neden sahip çıkmayalım?

Yakın zamana dek polis sayısı ile eş değer olan sayımızın küçümsenmemesi gerektiğini fakat bu kalabalığın iyi noktalara yönlendirilmesini istiyoruz. Tüm amacımız bu olmakla beraber bu konuda bize en ufak dahi olsa yardımcı olabilir sitelerimize sahip çıkabilirseniz inanın çok seviniriz.

Değişik fiirler ve yardımcı olacak arkadaşlarımıza iletişim numaramızı bıralım istedik.

Konu özel güvenlik ise her daim uyanık kalanlardanız. 0531 993 84 95 bizim için bizimle olun…

Bizler de ortak site olarak Sekuritydunyasi.com Site admin ve çalışanlarına başarılar dileriz. https://www.ozelguvenlikler.com/ Yönetimi Lütfullah TEKBAŞ

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

1 yorum
  1. Sekuritydunyasi diyor

    Bizler sekuritydunyasi forum.sekuritydunyasi.com ve ozelguvenlikler olarak ortak birliktelik ile özel guvenlik sitelerinin kardesligi ve dayanismasini sergiledik. Bizden ilham alarak tum ozel guvenlik calisanlarinin birbirne destek olmasini koruyup kollamasini arzularız. Tesekkurler ozelguvenlikler.com birlikte hep daha iyiye…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.