Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

st özel güvenlik

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bugün ki yazımızda sizlerle ayda bir kere bahsettiğimiz özel güvenlik şirketleri sıralamasında sizlere st özel güvenlikten bahsedeceğiz.

Bugün ki yazımızda sizlerle ayda bir kere bahsettiğimiz özel güvenlik şirketleri sıralamasında sizlere st özel güvenlikten bahsedeceğiz.Pekal st özel güvenlik nedir?st özel güvenlik hangi bölümlerde faaliyet göstermektedir özel güvenlik st merkezi hangi ildedir bunlardan bahsedelim

İlk olarak sizlere st özel güvenlik merkezi hangi ildedir sorusunu cevaplayalım.

ST özel güvenlik Muratpaşa / ANTALYA dadır.

ST özel güvenlik şirketini neden tercih etmeliyim diyenler için

Tecrübeli ve Profesyoneliz.


Kaliteli Hizmet Bizim İşimiz.


Optimum ve Maliyet Etkin Çözümler Sunarız.


Özel Güvenlik Hizmetini En İyi Biz Sağlarız.


Siz ve İşiniz Bizim için Önemlisiniz.

ST özel güvenlik organizasyon şeması nedir ?

st özel güvenlik organizasyon şeması
st özel güvenlik organizasyon şeması

ST özel güvenlik olarak verilen hizmetler nelerdir ?

St özel güvenlik verilen hizmetler sırasıyla

1: Fiziki Güvenlik

ST GÜVENLİK, koruma ve güvenlik hizmetlerinde ulusal ve uluslararası emsalleri içerisinde; çağdaş ve bilimsel düşünce sistemlerini özümsemiş, bu sistemin gereksinimlerini mükemmel seviyede yerine getirebilecek yeteneklere sahip, hizmet verdiği sektörde kalite standartlarını sürekli bir şekilde yükselten, güvenliğini sağladığı yerlerde mutlu ve huzurlu bir ortam sağlayan, sürekli gelişime açık, gizliliğe saygı, çevreye ve topluma duyarlı, güvenilirlik ve hızlılık değerleriyle hareket ederek, % 100 müşteri memnuniyeti ile güvenlik hizmeti vermektir.

Amacımız; kamu ve özel sektöre ait yerlerin sabotaj, hırsızlık, soygun, yağma, zorla işten alıkoyma gibi tehdit ve tecavüzlere karşı korunması ve güvenliğinin sağlanmasıdır.
Özel Güvenlik Hizmetinde hem güvenliğini sağladığımız kurumların hem çalışanlarımızın ST  özel Güvenlik şirket yönetimine güvenini en üst seviyede tutmak birinci prensibimizdir.

2: Danışma Ve güvenlik Yönetimi

ST GÜVENLİK olarak; 5188 sayılı kanun ve bu kanunun uygulamasına yönelik yönetmelik esasına bağlı kalarak, güvenlik hizmetinin gereği ve talepler üzerine şahısların, enerji nakil hatlarının, barajların, termik santrallerinin, petrol ve doğalgaz boru hatlarının, bankaların, eğitim merkezlerinin, alışveriş merkezlerinin, hastanelerin, spor müsabakalarının, fuarların, konserlerin, kamu ve özel sektörlere ait iş yerlerinin ne tarz bir tehdide maruz kalabileceği ve güvenliğe yönelik tehditlerin neler olabileceği ve nasıl güvenliğin sağlanacağı konusunda danışmanlık ve risk değerlendirme hizmeti vermektedir.

GÜVENLİK RİSK DANIŞMANLIĞI

ST GÜVENLİK HİZMETLERİ dışında herhangi bir özel güvenlik şirketlerinin size sağladığı güvenlik hizmetinin etkinliğinin ölçülmesi, güvenliğini sağlandığınız olayların risk analizlerinin yapılması, fiziki ve elektronik güvenlik sistem ve prosedürlerinin hazırlanması, şirketimizin 5188 sayılı kanuna uyumu konularında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Fiziki güvenlik hizmeti verdiğimiz müşterilerimize aynı zamanda fiziki güvenlik danışmanlığı hizmetini de vermekteyiz.

3 : Activite Güvenliği

ST GÜVENLİK; Türkiye’nin her yerinde her türlü Fuar, toplantı, konferans, sergi, seminer ve konserlerinizin amacına uygun yüksek performans seviyesine katkı sağlayacak güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için profesyonel yaklaşımlı aktivite güvenlik hizmeti sunmaktadır.

4 : Para Ve Kıymetli Eşya Nakli

ST GÜVENLİK ; Emanetiniz olan kıymetli eşya ve para naklini hukuki kurallar çerçevesinde, öngörülen güvenlik paketi içerisinde zırhlı araçlarımızla istenilen yerden gidecek noktaya belirlenen zaman diliminde, eskortlu takip eşliğinde teslim edilmektedir. Firmamız para ve kıymetli eşya nakli konusunda güven ve hassasiyet çerçevesinde çalışmaktadır.

KANUNİ OLAN KIYMETLİ EŞYA VE PARA KAPSAMINDAKİ ÜRÜNLER:

İşlenmiş Maden Ürünleri (Altın, Gümüş, Bronz v.s.)
Mücevharat Ürünleri (Elmas, Pırlanta, Yakut v.s.)
Banka Emtiaları (Çekler, Senetler, Hazine Bonoları v.s)
Para/döviz Çeşitleri (Türk Lirası, Dolar, Euro v.s)
Diğer Değerli Eşyala r (heykel, Koleksiyon Çeşitleri, antikalar v.s)

5 : Özel Koruma ( VİP )

ST GÜVENLİK tarafından yetkilendirilen profesyonel yakın koruma personeli , olağan dışı şartlar altında risk analizi yapabilme, mevcut problemi tanımlama ,acil durum güvenliği planlama, muhtemel olabilecek güvenlik sorunlarını önleme ve kontrol etmede uzman, VIP durumundaki şahıs için güvenli ortam sağlama kabiliyetine sahip, eğitim sertifikası bulunan, ekip ruhunu benimsemiş , sağlam karakterli, koruduğu kişinin hassasiyetlerini iyi bilen kişilerden görevlendirilir!

Yakın koruma elemanlarımızın Görev standardına ulaşması için aşağıda planlanmış eğitime tabi tutulur.

İletişim teknikleri

Silahlı veya Silahsız yakın koruma teknikleri
Her türlü şartlarda olası hareketli hedeflere karşı hazır olma
VIP atış teknikleri
Defansif silah kullanımı
VIP koruma taktikleri
VIP sürüş teknikleri

Yakın koruma elemanlarımızın Kişisel Standardın yükselmesi için Meslek içi eğitim konuları planlanır ve periyodik eğitime tabi tutulur.

Koruma Hukuku
Profesyonel Davranış ve Nitelik Kazanma
Yönetim İlişkileri
Protokol Eğitimi
İletişim Teknik ve Uygulamaları
Planlama Becerisini Kazandırma
Ekip Ruhu

6 : Alarm İzleme

ALARM İZLEME, HABER ALMA VE HABER VERME MERKEZİ
7/24 SAAT GÖZLEM

Haber alma merkezimiz; 7 gün 24 saat esasına göre kendisine bağlı olan müşterilere ait güvenlik panellerinin telefon hattı, GSM ve internet yardımı ile uzaktan elektronik ortamda izlenmesi prensibine göre çalışan, T.C İçişleri Bakanlığının 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair kanun maddeleri uyarınca yapılandırılmasını tamamlamış ve ANKARA Valiliğince 037 nolu Faaliyet İzin Belgesine istinaden hizmet vermektedir.

Alarm haber alma ve haber verme merkezimiz; Abone merkezinde kurulu olan alarm sistemlerinden gelen hırsızlık, soygun, yangın, su baskını, sağlık gibi risk oluşturan alarm ve arızaları alarm sisteminin telefon hattı üzerinden merkezimizdeki alıcılara adresli olarak bilgi gönderilmesi esasına göre çalışır.

Fabrika, otel, ofis, mağaza, site veya site içindeki bir villa, apartman, daire … Hepimiz sevdiklerimizle birlikte huzur içinde yaşayabilmek ve kapımızı kilitleyip çıktığımızda konutumuzun güven içinde olduğundan emin olmak isteriz. HABER ALMA VE HABER VERME MERKEZİ geliştirmiş olduğu çözümlerle sizin ve aile bireylerinizin güvenliği için gereken tüm ihtiyaçlarınızı beklentilerinizin de ötesinde karşılar.

Ayrıca; otobüs firmalarının ve tır filo sahiplerine yönelik araç takip sistemi ile ST Güvenlik hizmetinizdedir.

ALARM İZLEME, HABER ALMA VE HABER VERME MERKEZİ

Her hangi bir alarm durumunda; en geç 10 saniye içerisinde merkezimize telefon hatıI, GSM, internet üzerinden gelen alarm sinyalleri, alarm haber alma merkezimize ulaşır. Operatör olaya müdahale eder ve gerekli yerlere bildirerek güvenlik güçlerinin olay mahalline yönlendirilmesini sağlar.
Bankalar, fabrikalar, kuyumcular, villalar, oteller, siteler, döviz büroları, mağazalar, çarşılar ve iş yerleri hizmet verdiğimiz alanlardır.
ALARM ÇEŞİTLERİ
SAĞLIK ALARMI,
YANGIN ALARMI,
SOYGUN ALARMI,
HIRSIZLIK ALARMI,
GAZ KAÇAĞI ALARMI,
SU BASKINI ALARMI,
TEHDİT ALARMI gibi bir çok standart veya özel alarm izlenebilmektedir.
Alarm Haber Alma İzleme Merkezimiz sistemde oluşabilecek her türlü teknik arıza, afet gibi durumlara karşı yedekleme üniteleri, UPS Cihazları yedek personeli ile ikinci bir merkezi devreye alabilecek kapasiteye sahip bulunmaktadır.

Aboneye bilgi ve raporlar periyodik olarak günlük, haftalık ya da aylık ulaştırılır.

Pekala St özel güvenlik ulaşım ve iletişim bilgileri nelerdir

St özel güvenlik adres : YENER ULUSOY BULVARI 147SK78Sk H.Canbaz Ap No 33/ 14 MURATPAŞA / ANTALYA

Mail : info@stozelguvenlik.com

ŞİRKET OFİS TEL: 0242 241 33 71T:0554 170 71 07 T:0545 359 71 25

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.