Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

işkur özel güvenlik iş ilanları ( GÜNCEL )

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İstanbul anadolu yakası işkur destekli özel güvenlik iş ilanları güncel olarak sizlerle

Sezonluk olarak çalışan özel güvenlik arkadaşların ve özellikle 81 dönem ve 82 dönem özel güvenlik sınavını kazanan ve özel güvenlik kimliğini çıkartan arkadaşların istanbul anadolu yakası özel güvenlik iş ilanları na baktıkları yoğunlukta olmakla birlikte son 1 aydır sigortası olmayan arkadaşlar için fırsat olma aşamasında ilerlemeye devam ediyor.

Bizlerde sizler için bugün işkur destekli özel güvenlik iş ilanlarından bahsedeceğiz. İlk önce sizlere işkur destekli özel güvenlik iş ilanları şartları nelerdir ondan bahsedelim sonrasında istanbul anadolu yakası özel güvenlik iş ilanları nı yayınlayalım.

İşkur destekli özel güvenlik iş ilanlarına başvurmak için son 1 aydır ve daha fazlası sigorta girişinizin olmaması gerekiyor.

işkjur destekli özel güvenlik iş ilanları proje ( isteyene yatılı )

İşkur Programı kapsamında 40 yaşını aşmamış 30 gün ve daha fazla süredir sgk sı olmayan Bay Güvenlikler 3600 + 400 sodexho + yemek

Lojman ücretlidir (elektrik,su,doğalgaz, internet herşey dahil ) Detaylar İçin 0 553 729 81 68 yada aşağıda bulunan formu doldurmanız yeterlidir.

işkur desteksiz özel güvenlik iş ilanları Pendik bölgesinde bulunan AVM proje için kimlikli bay güvenlik personellere ihtiyaç vardır. Avm deneyimi şart 12 saat sisteminde 3 çalış 2 gün izin.Güvenlik görevlilerin hak ediş 2200 maaş/205 yemek kartı/ +agi projeden yemek var İrt: 0 553 729 81 68 İstanbul il dışından gelmek isteyenler için lojmanımız bulunmaktadır.

pendik özel güvenlik kursu
pendik özel güvenlik kursu

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.