Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Son gün 13 kasım işkur destekli

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İstanbul anadolu yakası işkur destekli özel güvenlik iş ilanı

Herkese merhaba artık yaz aylarının son bulması ile birlikte gerek ege, akdeniz bölgesi gerekse anadolu bölgesinden özel güvenlik olan arkadaşların iş arayışlarında da bir yoğunluk oluşmaya başladı. Bizlerde bugün sizlerle istanbul anadolu yakası özel güvenlik iş ilanlarından bahsedeceğiz.

İşkur destekli özel güvenlik iş ilanlarına başvurmak için son 1 aydır ve daha fazlası sigorta girişinizin olmaması gerekiyor.

işkjur destekli özel güvenlik iş ilanları proje ( isteyene yatılı )

İşkur Programı kapsamında 40 yaşını aşmamış 30 gün ve daha fazla süredir sgk sı olmayan Bay Güvenlikler 3300+215 ticket yada 3600 + 400 sodexho + yemek proje imkanı ile

Lojman ücretlidir (elektrik,su,doğalgaz, internet herşey dahil ) Detaylar İçin 0 553 729 81 68 yada aşağıda bulunan formu doldurmanız yeterlidir.

işkur desteksiz özel güvenlik iş ilanları Pendik bölgesinde bulunan AVM proje için kimlikli bay güvenlik personellere ihtiyaç vardır. Avm deneyimi şart 12 saat sisteminde 3 çalış 2 gün izin.Güvenlik görevlilerin hak ediş 2200 maaş/205 yemek kartı/ +agi projeden yemek var İrt: 0 553 729 81 68 İstanbul il dışından gelmek isteyenler için lojmanımız bulunmaktadır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.