Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Genser Özel Güvenlik

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Özel güvenlikler web sitesi olarak bugün sizlerle sektörün güçlü şirketlerinden biri olan genser özel güvenlik hakkında bahsedeceğiz.

Bugün ki yazımızda özel güvenlik sektöründe özellikle avm sektöründe son zamanlarda başarılara imza atan genser özel güvenlik hakkında bilgiler ve genser özel güvenlik iş ilanları paylaşacağız. Genser özel güvenlik ne zaman kuruldu..Genser özel güvenlik yerli mi yoksa yabancı şirket midir?

genser güvenlik yorumları,genser güvenlik istanbul iletişim,genser güvenlik çalışan yorumları,genser özel güvenlik istanbul,genser güvenlik iş ilanları istanbul anadolu,genser güvenlik iş ilanları cevahir, genser özel güvenlik iş ilanları,genser güvenlik joker

Genser Özel Güvenlik İş İlanları
Genser Özel Güvenlik İş İlanları

Genser özel güvenlik

Hakkımızda

GENSER Güvenlik Sistemleri A.Ş.

1995 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Koruma ve güvenlik hizmetlerinin en iyi şekilde verilmesi için alt yapısını ve kadrosunu 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na göre şekillendirmiştir. Kurumsal Organizasyon yapısıyla sektörün en eski ve en güvenilir firmalarından birisidir. Hızla değişen yaşam şartları ve gelişen şehircilik anlayışı, beraberinde güvenlik ihtiyaçları yaratmıştır. Çağımızın değişen ve gelişen koşullarına hızlı şekilde adapte olan eğitimli uzman kadromuz, ülkemiz koşullarına özel, güvenlik çözümleri ve anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Tüm sektör ve tesislerde özel güvenlik hizmeti konusunda uzmanlaşmış kadromuz, çözüm ortağı olarak hizmet verdiğimiz partnerlerimiz için gelişen güvenlik teknolojilerini tesislerin ihtiyaçlarına göre optimum seviyede planlayarak, sorumlu güvenlik anlayışımız ve yüksek iş disiplinimiz ile herkes için huzurlu ve güvenli bir ortam oluşturmayı amaç edinmiştir.

Şirket Politikamız

Kalite Politikamız

 • Şirket Politikamız; Huzurlu, güvenli ortam ve mutlu müşteridir.
 • Çağımızın değişen ve gelişen koşullarında, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte KALİTELİ HİZMET, uygun fiyatlarla sunularak mümkün hale getirilebilir.
 • Hedefimiz; hizmetin kaynağı olan İNSAN’ı, planlı ve programlı yapılacak olan EĞİTİM ve DENETİMLE, kalite standartlarımıza ulaştırarak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ni sağlamaktır.
 • Sektörümüzde LİDER olmak için, birey yerine sistemin hakim olduğu, çağdaş yönetim anlayışı içinde ISO-9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini uygulama temel ilkemizdir.

Kalite Süreçlerimiz

 • Görev başı / Oryantasyon eğitimleri,
 • Şirket merkezinde, rutin proje yöneticileri toplantıları,
 • Takım çalışması ruhununun aşılanması,
 • Performans değerlendirmeleri,
 • İnsan Kaynakları Departmanımızın kariyer planlamaları,
 • Denetleme, takip ve kontrol sistem yazılımının (ALGORİZMA) gerçek zamanlı olarak uygulanması,
 • Ceza ve Ödül sisteminin kurallara bağlı olarak uygulanması,

Kalite Taahhütlerimiz

 • Tüm hizmetler, 5188 sayılı “Özel Güvenlik Yasasında” belirtilen esaslara göre, insan ve çevre sağlığına uygun olarak yapılır.
 • Şirketimiz 4857 sayılı “İş” ve 6331 sayılı “İş Sağlığı ve Güvenliği” yasalarına göre hizmet verir.
 • Şirketimizin, Gelir İdaresi Başkanlığı ve SGK Başkanlığına herhangi bir vergi borcu bulunmamaktadır.
 • Hizmetimiz, müşteri talebine uygun olarak 7/24 saat esasına göre kesintisiz devam eder.
 • Müşterilerin şikayet ve talepleri aynı gün içinde cevaplandırılıp, çözüme ulaştırılır.
 • Her proje için belirli zamanlarda Risk Analizi ve Değerlendirmesi yapılarak mevcut Güvenlik Planları güncellenir.
 • Projelerimizde, ALGORİZMA (Süreç Takip, Kontrol ve Denetim Sistemi) ile azami katma değer sağlanır.
 • Projelerde sorumluluk sahalarının kontrolü maksadıyla “Barkotlu Devriye Tur Kontrol Sistemi” kullanılır.
 • Telsiz altyapımız role kurulmasına gerek olmadan, geniş kapsamlı GPRS, 3G, 4G ve WiFi ağ altyapıları üzerinden geleneksel telsiz fonksiyonu olan anlık sesli iletişim yanında, multimedya mesajlaşma, video ve fotoğraf yükleme, canlı video paylaşımı, entegre operatör konsolu gibi gelişmiş özellikler sunar.
 • Personelin işe geliş-gidişlerini ve puantaj kayıtlarını parmak izi yöntemiyle çalışan “Personel Takip Kontrol Sistemi” ile merkezimizden ve Proje Yönetiminden online olarak takip edilmesi sağlanır.
 • Proje Yetkilileri ve Güvenlik personeline Eğitim – Denetim Departmanı ve Profesyonel Eğiticiler tarafından planlı eğitimler verilir.
 • Personel güvenilirliği, sabıka kaydı ve arşiv araştırmalarıyla sağlanır.
 • Çalışanlara Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından onaylı standart kıyafet giydirilir ve uygun teçhizat kullandırılır.
 • Tam zamanlı uzman psikologlarımızla tüm personelimize eğitim ve rehberlik hizmeti verilmektedir.

Ateş Ün
Genel Müdür
Yönetim Kurulu Üyesi

Genser Özel Güvenlik Yönetim Şeması

Genser Özel Güvenlik Yönetim Şeması
Genser Özel Güvenlik Yönetim Şeması

Ali Yaşar DEBRELİ (Yönetim Kurulu Başkanı)

Şirketin kurucu ortaklarından olan Ali Yaşar DEBRELİ, 1952 doğumludur. 1974 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdikten sonra 1976 yılında Garanti Bankası Teftiş Kurulunda göreve başlamıştır. Garanti Bankası Genel Müdürlüğünde Müfettiş, Personel Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürü olarak çalışmıştır. 1988 yılı başında İDETEKS Giyim Sanayi A.Ş.’yi kurarak konfeksiyon ihracatına başlamıştır.  Halen İDETEKS Giyim Sanayi A.Ş., GENSER Güvenlik Sistemleri A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Hasan DEBRELİ (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)

1960’da doğan Hasan Debreli 1982 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. 1985-1986 yılları arasında Demirbank Teftiş Kurulunda görev yapmış, 1988 yılında İDETEKS Giyim Sanayi Anonim Şirketinin kurucu ortağı olmuştur. İDETEKS Giyim Sanayi A.Ş. ve GENSER Güvenlik Sistemleri A.Ş.’nin ortağı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine devam etmektedir.

Hakkı Ateş ÜN (Yönetim Kurulu Üyesi-Genel Müdür)

1956’da doğan H. Ateş Ün, 1973’te Kuleli Askeri Lisesi, 1976 yılında Kara Harp Okulunu bitirmiştir. 1995 yılında kendi isteği ile Kd. Bnb. olarak emekliye ayrılmıştır. Aynı yıl GENSER Güvenlik Sistemleri Anonim Şirketinin ortak olarak kuruluşunda bulunmuştur. Güvenlik Firmaları Dayanışma Derneği 2. Dönem Başkanlığı yapmıştır. Yeni çıkan 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanunun hazırlık aşamalarında çalışmalarda bulunmuştur.Halen GENSER Güvenlik Sistemleri A.Ş. nin Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürlük görevlerini yürütmektedir.

Genser Özel Güvenlik İletişim

MERKEZ OFİS ADRES:Gülbahar Mah. Altan Erbulak Sok. No:14/2 Mayahan ( Bina adı ) Şişli / İSTANBUL
TELEFON:+90 212 288 61 00 (PBX) / Sekretarya – Gülin TUNA
FAKS:+90 212 288 61 06
EMAIL:info@gensersecurity.com
WEB:http://www.gensersecurity.com
genser özel güvenlik iş ilanları
genser özel güvenlik iş ilanları

genser güvenlik yorumları,genser güvenlik izmir iletişim,genser güvenlik çalışan yorumları,genser özel güvenlik istanbul,genser güvenlik iş ilanları istanbul anadolu,genser güvenlik iş ilanları cevahir, genser özel güvenlik iş ilanları,genser güvenlik joker

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.