Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

İSS Özel Güvenlik

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Herkese merhaba bugün ki yazımızda sizlere özel güvenlik sektöründe köklü firmalardan iss özel güvenlik hakkında bahsedeceğiz.

Gerek TÜRKİYE gerek yurt dışı faaliyetinde bulunan iss özel güvenlik özel güvenlik sektörünün köklü firmalarından birisidir. Özel güvenlik olarak çalışan arkadaşların gerek internet üzerinden gerekse şahsi olarak iss özel güvenlik hakkında araştırmalarda bulunduğunu fark ettik ve sizlere iss özel güvenlik hakkında bilgiler vermeye karar verdik.

Pekala iss özel güvenlik ile sorular nelerdir? iss güvenlik yorumları nelerdir ,iss güvenlik maaşları sağlamıdır ,iss proser güvenlik yorumları nelerdir iss proser güvenlik nasıl bir firmadır başka sektörleri varmıdır ,iss proser hakkında şikayet varmı yokmu ,ıss güvenlik iş başvurusu nasıl yapılır , iss proser iş ilanları istanbul nelerdir. Bunlardan bahsedelim.

İlk Olarak sizlere iss özel güvenlik  tarihi hakkında bilgi verelim

iss özel güvenlik
iss özel güvenlik

1901 yılında Danimarka’da güvenlik şirketi olarak kurulan ISS (Integrated Service Solutions), bugün 77 ülkede, “Temizlik, Güvenlik, Teknik Hizmetler, Catering, Çamaşırhane Yönetimi, Bahçe Bakımı, Haşere İlaçlama ve Ofis Destek ” ile “Tesis Yönetimi” konusunda hizmet sunan dünyanın lider hizmet şirketinden biridir.  
 Dünyanın önde gelen Tesis Yönetimi şirketlerinden biri olarak, her bir müşterinin ihtiyaçlarına uygun, özelleştirilmiş tek bir hizmet veya entegre hizmetler çözümü sunmaktadır. 74 milyar DKK cirosu ile dünya genelinde 200.000’den fazla müşteriye sahip olup, bugün itibariyle 510.000’den fazla çalışanı mevcuttur.  

Tesis Yönetim Hizmetleri sektörünün birleştiricisi olan ISS, organik büyüme ve şirket satın almaları ile büyüme hedeflerini gerçekleştirmektedir. 
Tesis Yönetimi, ISS ’ in ihtiyaçlara verdiği yanıttır. ISS , müşterileriyle bir ortaklık içine girerek personel, yöntem ve yönetimi birleştirme konusundaki tecrübeleri sayesinde müşterilerine maliyet düşürme, rekabet gücünü arttırma ve kendi iş konuları üzerine odaklanma konusunda destek olur.1998 yılından günümüze 370 den fazla şirketi bünyesine katmış, bu yolla kadrosuna 200.000 den fazla yeni personel eklemiştir. 

ISS TÜRKİYE

2005 yılında, ülkemizin en güçlü Tesis Yönetim Şirketleri SERVICEMASTER ve PROSER ’ in % 90’ini satın alarak Türkiye pazarında yerini aldı. 

ISS Türkiye, 2006 yılından bu yana ETKİN” ve “CSS” Güvenlik,
“SERVICEGROUP” ve “PAXİL” Temizlik, “TERMINIX” Haşere Kontrol,
”SARDUNYA” Hazır Yemek Üretim Hizmetleri ve “MET TEK” Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri şirketlerini bünyesine katmıştır. 

ISS Türkiye , 40.000 ’den fazla çalışanı ile, İstanbul Genel Merkez ve Ankara, Antalya, Bursa, İzmir Şubeleri ve Adana, G.Antep, Eskişehir, Denizli, İzmit bölge ofislerinde 4.000’den fazla müşteriye, 5000 noktada hizmet vermekte ve sektördeki lider konumuyla büyümeye devam etmektedir.

ISS Türkiye Organizasyonu

ISS Türkiye Organizasyonu
ISS Türkiye Organizasyonu

ISS TÜRKİYE YÖNETİM TAKIMI

Cem Uygun   Yönetim Kurulu Başkanı
Cavit HABİBCEO
Engin ÜSTELCOO
Oral YALMANCFO
Cenk ÇITAKMükemmellik Merkezi Başkanı
Hüseyin ÇOBANGenel Müdür / ISS Tesis Yön. Hiz. A.Ş.
Süleyman BİLİCİGenel Müdür / ISS Catering Hiz. A.Ş.
Tekin ŞENGÜNGenel Müdür / ISS Bitki Bakım ve Haşere Kontrol Hiz. A.Ş.
Atilla AYDEMİR
Genel Müdür / ISS Proser Koruma ve Güv.Hiz. A.Ş.
Dağhan YALÇINGenel Müdür / ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. / Teknik

İss Hizmet Alanları Nelerdir.

Hizmetlerimiz

İss İş Başvurusu Nasıl Yapılır

İSS Özel Güvenlik Başvuru Formu

İSS özel Güvenlik Adres İletişim

Çağlayan Mah. Karaağaç Sok. No:2 
34410 Kağıthane – İstanbul 
Tel : +90 212 370 26 00
Fax: +90 212 217 85 63-64

iss güvenlik yorumları nelerdir ,iss güvenlik maaşları sağlamıdır ,iss proser güvenlik yorumları nelerdir iss proser güvenlik nasıl bir firmadır başka sektörleri varmıdır ,iss proser hakkında şikayet varmı yokmu ,ıss güvenlik iş başvurusu nasıl yapılır , iss proser iş ilanları istanbul nelerdir

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

2 Yorumlar
  1. Gökhan Kalyoncu diyor

    İş arıyorum Guvenlık

    1. Özel Güvenlik diyor

      0 553 729 81 68 numaradan ulasabılırsın meslektaş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.