Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Securitas Özel Güvenlik

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Herkese merhaba bugün de sizlere özel güvenlik sektöründe başarılara imza atan securitas özel güvenlik firmasından bahsedeceğiz.

Özel güvenlik firmalarından en sağlam biri olan securitas özel güvenlik dünya genelinde gerek türkiye gerekse yurt dışında aranan firmalardan birisi olmaya devam ediyor.

securitas iletişim,securitas iş başvurusu,securitas güvenlik maaşları 2019,securitas istanbul marmara,securitas istanbul anadolu, securitas amasya, securitas telefon,securitas güvenlik iş ilanları istanbul, securitas yorumları, securitas istanbul iletişim nelerdir hep birlikte inceleyelim.

Securitas özel güvenlik ve dünya genelinde faaliyet gösterdiği yerler sırası ile aşağıda listelenmiştir.

  • Almanya,Amerika Birleşik Devletleri,Arjantin,Avusturya,Avusturya Belçika,Birleşik Arap Emirlikleri,Birleşik Krallik,Bosna Hersek
  • Cyprus,Çek Cumhuriyeti,Çin,Danimarka,Ekvator,Endonezya
  • Estonya,Fas,Finlandiya,Fransa,Greece,Güney Afrika,Güney Kore
  • Hırvatistan,Hindistan,Hollanda,Hong Kong,İrlanda,İspanya
  • İsveç,İsviçre,Jordan,Kanada,Karadağ,Kolombiya,Kosta Rika
  • Litvanya,Lüksemburg,Macaristan,Meksika,Mısır,Norveç,Panama
  • Paraguay,Peru,Polonya,Portekiz,Romanya,Saudi Arabia,Sırbistan
  • Singapur,Slovakya,Slovenia,Sri Lanka,Şili,Tayland,Türkiye
  • Uruguay,Vietnam dır.

Securitas özel güvenlik hakkında

Teknoloji ve bilgiyi, hizmetlerine entegre ederek hızla büyüyen Securitas, Türkiye pazarında bilgi lideri misyonunu koruyor. Pazara, uluslararası kalite ve deneyimlerini, yerellikle birleştirerek öncülük ediyor. Securitas Türkiye, telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar 21 farklı sektörden 800 kurum ve kuruluşa, 75 ilde, 2900 hizmet noktasında güvenlik hizmeti sunar. Securitas Türkiye’nin 11 bölge müdürlüğü, 70 şube müdürlüğü ve 20 bin çalışanı bulunmaktadır.

Securitas Özel Güvenlik Tarihi

Securitas, 1934 yılında bir güvenlik şirketi olarak İsveç’te kuruldu. Bu hikâye, kıtalararasında üç kırmızı noktayı taşıyan, yüz binlerce güvenlik görevlisine sahip, sektöründe dünya lideri Securitas’a kadar uzandı.

1934 – Avrupa’nın kuzeyinde güvenlik sektöründe yeni ve heyecan verici bir yapılanma dikkati çekti. Erik Philip Sörensen, İsveç’te, Helsingborg Nattvakt isimli bir firma kurar.

1972 – Bütün şirketleri tek bir isim ve çatı altında birleştirme kararı alınır: Bu özel isim, “Securitas”tır.

1972-1990 – 1990’ların sonuna kadar Avrupa’da satın almalarla büyür ve lider pozisyona yükselir.

1989-1991 – Securitas hisseleri Stockholm borsasında işlem görmeye başlar.

1999-2000 – 1999 yılında Amerika’da Pinkerton Dedektiflik Bürosu’nu satın alır..  2000 yılında ise, Amerika’nın en büyük ikinci güvenlik şirketi olan Burns’ü; takiben Wells, Fargo ve Loomis gibi kıymetli geleneklere sahip kuruluşları satın alarak büyümeye devam eder.

2007 –Securitas Grup,  Kuzey Amerika Güvenlik Hizmetleri, Avrupa Güvenlik Hizmetleri, Mobil ve Alarm Hizmetleri olarak organizasyonunu yeniden şekillendirir.

2008 – Loomis firması Stockholm Borsasında ayrı bir şirket olarak işlem görmeye başlar.

2009 – Finansal durgunluğa rağmen, uzun dönem stratejilerimize bağlı kalarak çalışmaya ve büyümeye devam eder.

2010 – 19.500 çalışan sayısına sahip 15 büyük şirket satın almasını gerçekleştirir ve bu sayede 5 yeni ülkeye daha Securitas faaliyet göstermeye başlar.

2011 – 24.900 çalışan sayısına sahip 19 büyük şirket satın alması yapar. 

2012 – Teknolojiye yatırım yapabilmek adına bütün ülkeler proje ve maliyet tasarruf programları hazırlar.

2014 –Müşteri memnuniyetini sağlamak için, maliyet etkin ve katma değer yaratan, teknolojinin aracılığında entegre güvenlik çözümlerini sunmaya devam eder.

2015 –  Ekim 2015 yılında, Diebold Kuzey Amerika Elektronik Güvenlik Hizmetleri satın alınır. Bu, Securitas’ın 15 yıl içerisinde yaptığı en büyük satın almadır.

2016 –2016 yılı boyunca Securitas; Avrupa’da, Kuzey Amerika’da ve Latin Amerika’da dört büyük satın alma gerçekleştirdi. 

Securitas Özel Güvenlik Logosunun Anlamı Nedir ?

securitas logosunun anlamı
securitas logosunun anlamı

Securitas Özel Güvenlik TÜRKİYE’de Ne Zaman Faaliyete Geçti

1992 yılında, Türkiye özel güvenlik pazarında ilk kurulan şirketlerden biri olan DAK Güvenlik ile Securitas Türkiye’nin temeli atılmış oldu. 2006 yılına gelindiğinde DAK ile Kare Güvenlik Securitas Güvenlik Hizmetleri adı altında birleşti. Securitas Türkiye bugün, Securitas Avrupa Güvenlik Hizmetleri’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Teknoloji ve bilgiyi, hizmetlerine entegre ederek hızla büyüyen Securitas, Türkiye pazarında bilgi lideri misyonunu koruyor. Uluslararası kalite ve deneyimlerini,  yerel operasyon gücü ile birleştirerek öncülük ediyor.

1981 – 2495 sayılı Bazı Kurum ve Kuruluşların Korunması ve Güvenliklerinin Sağlanması Hakkında Kanun çıkar.

1990’ların başı – Özel güvenlik şirketleri kurulmaya başlar.

1992 – DAK kurulur.

Ankara’da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izler.  Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen, kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatar.

2002 – Kare kurulur.

2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanışır. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip olur.

2004 – 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun yürürlüğe girer.

2006 – Securitas Türkiye kurulur.

Türkiye’deki güvenlik sektörüne yeni ve profesyonel bir anlayış kazandıran DAK ve KARE Güvenlik firmaları, sektörün uluslararası kuruluşları arasında kısa sürede dikkat çeker. Güvenlikte dünya lideri Securitas, Türkiye’de hızla büyüyen bu iki firmadan DAK Güvenlik’i 2006 yılı Nisan ayında, KARE Güvenlik’i ise 2006 yılı Aralık ayında satın alarak, markasını verir.

Securitas Özel Güvenlik Yönetim Kadrosu

Securitas Özel Güvenlik Yönetim Kadrosu Ve Detaylar İçin TIKLA

Securitas Özel Güvenlik İş Başvurusu

securitas iletişim,securitas iş başvurusu,securitas güvenlik maaşları 2019,securitas istanbul marmara,securitas istanbul anadolu, securitas amasya, securitas telefon,securitas güvenlik iş ilanları istanbul, securitas yorumları, securitas istanbul iletişim

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.