Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

istanbul anadolu yakası güncel özel güvenlik iş ilanları

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Herkese merhaba özel güvenlik olarak çalışan arkadaşların gerek google gerekse sosyal medya üzerinden istanbul anadolu yakası özel güvenlik iş ilanlarını incelediğini fark ettik ve bugün sizlerle istanbul anadolu yakası özel güvenlik iş ilanlarını paylaşmaya karar verdik umarız iş arayan bay ve bayan özel güvenlik arkadaşlara yardımcı olmuş oluruz diyoruz ve ilk ilanımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Herkese merhaba özel güvenlik olarak çalışan arkadaşların gerek google gerekse sosyal medya üzerinden istanbul anadolu yakası özel güvenlik iş ilanlarını incelediğini fark ettik ve bugün sizlerle istanbul anadolu yakası özel güvenlik iş ilanları paylaşmaya karar verdik umarız iş arayan bay ve bayan özel güvenlik arkadaşlara yardımcı olmuş oluruz diyoruz ve ilk ilanımızı sizlerle paylaşıyoruz.

istanbul anadolu yakası özel güvenlik iş ilanları proje 1 işkur destekli ( İsteyene Yatılı )

OCAK ayı itibari ile başlayacak olan işkur destekli özel güvenlik iş ilanı securitas

İşkur Programı kapsamında 40 yaşını aşmamış 30 gün ve daha fazla süredir sgk sı olmayan Bay Güvenlikler 3500 + 4000 arası maaşla çalışacak özel güvenlik kimliğine sahip bay ve bayan özel güvenlikler alınacaktır.

Lojman ücretlidir (elektrik,su,doğalgaz, internet herşey dahil ) Detaylar İçin 0 553 729 81 68 yada aşağıda bulunan formu doldurmanız yeterlidir.

istanbul anadolu yakası özel güvenlik iş ilanları proje 2 işkur desteksiz ( isteyene yatılı )

işkur desteksiz özel güvenlik iş ilanları Pendik bölgesinde bulunan AVM proje için kimlikli bay güvenlik personellere ihtiyaç vardır. Avm deneyimi şart 12 saat sisteminde 3 çalış 2 gün izin.Güvenlik görevlilerin hak ediş 2200 maaş/205 yemek kartı/ +agi projeden yemek var İrt: 0 553 729 81 68 İstanbul il dışından gelmek isteyenler için lojmanımız bulunmaktadır.

istanbul anadolu yakası özel güvenlik iş ilanları proje 3 yatılı 

başta pendik kartal tuzla maltepe semtlerinde bulunan alışveriş merkezi projelerimize çok sayıda bay ve bayan özel güvenlikler alınacaktır.

2470TL MAAŞ+AGİ (191BEKAR)+205 YOL PARASI+2 ÖĞÜN GÜNDÜZ 1 ÖĞÜN GECE YEMEK GÜNLÜK 11 SAAT ÜZERİ SABAH 10 AKŞAM 10 ŞEKLİNDE 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN ÇALIŞMA+136 TL DEN AYLIK 10 GÜNLÜK İZNİNİZDE BOL MESAİ  KALACAK YER ŞİRKETE AİT OLMAYIP ŞAHSA AİTTİR.Lojman ücretlidir (elektrik,su,doğalgaz, internet herşey dahil ) Detaylar İçin 0 553 729 81 68 yada aşağıda bulunan formu doldurmanız yeterlidir.

İstanbul anadolu yakası yatılı özel güvenlik iş ilanlarına başvurmak için ister formu doldurun size dönüş yapalım isterseniz 0 553 729 81 68 numaralı telefondan arayın bilgilendirelim

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.