Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Tepe Özel Güvenlik

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Özel güvenlik olarak çalışan arkadaşların ve hemen hemen herkesin genel olarak avm yada alarm şirketi olarak bildiği tepe özel güvenlik şirketinden bahsedeceğiz.

Türkiye’de kurulan ve adını duyuran özel güvenlik şirketlerinden tepe özel güvenlik şirketinden bahsedeceğiz. Pekala tepe özel güvenlik genel müdürü kimdir  hakkında şirket politikası ve diğer özellikleri nelerdir? Hep birlikte bunlara bakalım

Sizlere tepe özel güvenlik hakkında bilgilerden bahsedelim tepe özel güvenlik, tepe özel güvenlik iletişim, tepe özel güvenlik istanbul, 

Tepe Özel Güvenlik
                     Tepe Özel Güvenlik

ŞİRKET HAKKINDA

Tepe Savunma ve Güvenlik, 1993 yılında Bilkent Holding bünyesinde Özel Güvenlik teşkilatı olarak, Holding ve bağlı şirketlerin özel güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyete geçmiş ve 1997 yılında Anonim Şirket hüviyeti kazanmıştır.

Sunduğu hizmetlerin odağında yer alan“can ve mal güvenliğinin sağlanması” gibi önemli bir sorumluluk üstlenen Tepe Savunma ve Güvenlik kurulduğu günden bu yana müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilmek amacıyla kalite çalışmalarına her zaman önem verdi. Bu çerçevede; İçişleri Bakanlığı’nca verilmiş Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi ve Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Faaliyet İzin Belgesi bulunan Tepe Savunma ve Güvenlik; yetkili belgelendirme şirketi tarafından verilmiş ISO 9001 Kalite Belgesi, Denizcilik Müsteşarlığı’nca verilmiş Limanlara ve Gemilere Yönelik Tanınmış Güvenlik Kuruluşu (RSO) Yetki Belgesi, TSE tarafından verilmiş Hizmet Yeri Yeterlilik Belgeleri ve Milli Savunma Bakanlığı tarafından verilmiş “Tesis Güvenlik Belgesi”ne sahiptir.

KEP Adreslerimiz
Tepe Savunma ve Güvenlik Sis. San. A.Ş.
tepesavunma@hs02.kep.tr

TEPE ÖZEL GÜVENLİK GENEL MÜDÜR MESAJI

İlk önce size tepe güvenlik genel müdürü kimdir onu söyleyelim tepe özel güvenlik genel müdürü Bora DOĞUALP’tir

“Sadece bir ihtiyaç değil vazgeçilmez bir gereklilik olan güvenlik sektörü, bireylerin olduğu kadar toplumun güvenliğini de tamamlayıcı oldukça hassas sorumluluklar üstleniyor.”

25 yıl önce, vizyoner bir bakış açısıyla yola çıkarak kurulan TEPE SAVUNMA Türkiye’de güvenlik sektörünün kurumsal yapıya sahip, ilk yüzde yüz Türk sermayeli oyuncusu olmuştur. Başlangıçta sadece holding bünyesinde güvenlik hizmeti sağlayan şirket 1997 yılında anonim şirket hüviyeti kazanarak dış piyasaya da açılmıştır.

Yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde ülke genelinde her biri kendi sektöründe lider kuruluşlar tarafından tercih edilen, tecrübesi çeyrek yüzyıla yayılan güvenilir bir güvenlik firması haline gelinmiştir.

Bugün, herhangi bir sektör ayrımı olmaksızın, ihtiyaç duyan işletmelere özel güvenlik hizmeti ve güvenlik danışmanlığı hizmeti sunulmakta; Türkiye coğrafyasının tamamında faaliyet gösterdiğimiz gibi yurt dışında da güvenlik danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Geride kalan çeyrek asra şöyle bir baktığımızda geldiğimiz nokta bizler için övünç kaynağıdır.

TEPE SAVUNMA olarak ülkenin tamamında hizmet sağlamaktayız. Faaliyetimizi Marmara, Ege, Anadolu ve Bankalar Direktörlükleri, direktörlükler bağlısı Bölge Müdürlükleri ve de sahadaki güvenlik ekiplerimiz ile sürekli bir arada olan operasyon yöneticileri vasıtasıyla yürütüyoruz.

TEPE SAVUNMA 12 bini aşkın çalışanımız, hizmet sunduğumuz 400’e yakın kurumsal iş ortağıyla özel güvenlik sektöründe ilk sıralarda yer almaktadır. Ülke çapında banka şubeleri hariç yaklaşık 850 ayrı lokasyonda 10.200 güvenlik görevlisi ile 17 ayrı banka ve finans kuruluşunda da 2.500 güvenlik görevlisi olmak üzere toplamda 12.700 personel ile güvenlik hizmeti verilmektedir.

Ülke coğrafyasında 56 AVM, 541 muhtelif sanayi tesisi, 21 deniz limanı, 72 otel, 50 adet konut ve yaşam alanı hizmet verdiğimiz ana ilgi alanlarımızı oluşturmaktadır……

TEPE SAVUNMA olarak amacımız, sektörün lider şirketlerden biri olarak yolumuza devam etmektir.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana sektörümüzün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip ederek, fark yaratmaya çalıştık. Sunduğumuz her çözümde müşterilerimizin hayatının bir parçası olmayı hedeflerken, birlikte yol aldık. Aramızda güvene dayalı güçlü bağı her geçen gün daha da güçlendirdik.

Hedefimiz; 25. kuruluş yılımıza girerken, müşterilerimizle her zamankinden daha yakın olmak, hayatlarının ayrılmaz bir parçası haline gelmektir. Biz, TEPE SAVUNMA ‘yı sadece bir güvenlik şirketi olarak görmüyoruz. Müşterilerimizin hayatlarının merkezinde yer alıp, birlikte yol almak, işlerinin vazgeçilmez bir parçası olmak istiyoruz. Bizleri bugünlere taşıyan çalışma arkadaşlarım ile birlikte, bugüne kadar taviz vermeden koruduğumuz değerleri ve elde ettiğimiz başarıları bundan sonra da arttırarak devam ettireceğimize inancım sonsuzdur.

Saygılarımla,
Bora DOĞUALP
Genel Müdür

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından, sektöründe lider bir kuruluş olarak politikamız müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamaktır.

Bu doğrultuda amacımız,

Mal ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçilerimizle, öncelikle kalite, çevre duyarlılığı ve iş güvenliğini sağlayacak işbirliği ve güven çerçevesinde çalışarak verimliliğimizi arttırmak, bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yönelmektir.

Çalışmalarımız kapsamında başta çevre, iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere çalışan görüşleri dikkate alınarak süreçlerin yönetilmesi, ilgili tüm yasal şartlara uymayı, çevresel etkileri, kirlenmeyi, kaza risklerini önlemeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

Entegre Yönetim Sisteminin sürekliliğinin sağlanması şirket çalışanları olarak hepimizin ortak görevi ve geleceğidir.

Bora DOĞUALP
Genel Müdür

TEPE ÖZEL GÜVENLİK HANGİ İLLERDE HİZMET VERMEKTEDİR.

BU GÜN İTİBARIYLA 81 İLİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Ülkenin tamamında etkili bir organizasyon yapısına sahibiz.

Genel Merkezimiz Bilkent Holding bünyesinde, Ankara’da yer almaktadır.

Hizmetlerimiz, üç büyük şehirde yerleşik Operasyon Direktörlüklerimiz tarafından yönetilmektedir.

Ankara’da Merkez Operasyon Direktörlüğü, İstanbul’da Marmara Operasyon Direktörlüğü ve Bankalar Operasyon Direktörlüğü, İzmir’de Ege Operasyon Direktörlüğü bulunmaktadır. Direktörlükler kendi sorumluluk alanları içindeki projelere hizmet verirken, Bankalar Operasyon Direktörlüğü tüm Türkiye’deki projeleri yönetmektedir.

Çeşitli şehirlerde bulunan ofislerimizin iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ayrıca, haritada logomuzun yer aldığı şehirler üzerine tıklayarak ofislerimizin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tepe özel güvenlik iletişim adresleri

tepe özel güvenlik merkezi ANKARA

Tepe özel güvenlik İstanbul genel Müdürlük 

Tepe özel güvenlik İZMİR iletişim

Tepe özel güvenlik ANTALYA iletişim 

Tepe özel güvenlik ADANA iletişim

Tepe özel güvenlik BURSA iletişim

Tepe özel güvenlik KOCAELİ iletişim

Tepe özel güvenlik ESKİŞEHİR iletişim

Tepe özel güvenlik SAMSUN iletişim

Tepe özel güvenlik DİYARBAKIR iletişim

Tepe özel güvenlik TRABZON iletişim

Tepe özel güvenlik RSO irtibat bürosu iletişim

 

Pekala tepe özel güvenlikten bahsettik birde tepe alarm sistemleri var gelelim tepe alarm sistemleri ne tepe alarm sistemleri’nide bir daha ki yazımızda sizlerle paylaşacağız umarım yazımızı beğenir ve yorumlarınızla belirtirsiniz. Herkese iyi görevler olması dileği ile

tepe özel güvenlik, tepe özel güvenlik iletişim, tepe özel güvenlik istanbul, 

 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.