Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Pendik Temizlik

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

pendik temizlik şirketi olan buğra temizlik hakkında bahsedeceğiz.

Herkese merhaba pendik temizlik şirketi olan buğra temizlik olarak bugünde sizlerle yaptığımız işler hakkında bahsedeceğiz. İş Başvuru Formumuz Sayfanın en altındadır.

Pendik temizlik şirketi olan buğra temizlik başta güzelyalı esenyalı bölgesine sonrasında ise pendik ve çevresinde hizmet vermektedir.

Pendik Temizlik
Pendik Temizlik

Misyon: Her Zaman Her Yerde Sizin İçin En İyi Çözüm Ve Hizmeti Sunan, Kaliteli, Güvenilir ve Çevre Dostu Bir Şirket Olmak

Vizyon: Müşterilerimizin Koşulsuz Memnuniyeti Temizlik Hizmetlerinde İSTANBUL VE YURT İÇİNDE Tanınan ve Tercih Edilen Bir Kuruluş Olmak. Profesyonel Temizlik Hizmetleri Alanında Lider Bir Firma Olmak Çevre Dostu Ürünlerle En İyi Hizmet Ve Kaliteyi Sunmak.

İSTANBUL merkezli temizlik şirketimizde ev temizliği,ofis temizliği,büro temizliği hizmetleri vermektedir.Firmamız temizlik esnasında kullanacağı ekip ve malzemeleri titiz bir şekilde kullanmaktadır.Müşterilerimiz için kalite ve titizliği ön planda tutan firmamızda temizlik tamamen müşterilerimizin istediği gibi yapılmaktadır.Ev temizliği,ofis temizliği,büro ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde de faaliyet göstermektedir.Büro ve ofisiniz için temizlik yapmaya vaktiniz yoksa firmamızı aramanız yeterli olacaktır.Siz işlerinizden geri kalmadan işinizi yaparken firmamız temizlik işlemlerini yapmaktadır.

Adres : Güzelyalı Mahallesi Ener Sokak No : 11/ B Güzelyalı / PENDİK

Telefon : 0 553 729 81 68

Web Adresi : www.bugratemizlik.com

İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN FORMU DOLDURMANIZ YETERLİ OLACAKTIR

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.