Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Avm özel güvenliği

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İstanbul’da avm ler tek tek kapatıyor özel güvenlik olarak çalışanlar ne olacak

İstanbul’da avm ler corona virüs tehlikesi geçene kadar tek tek kapatma kararı almaya başladı. Pekala avm ler kapatma kararı almaya başladı ama alışveriş merkezinde çalışan özel güvenlik olarak çalışan meslektaşlarımızın sonu ne olacak ? özellikle sosyal medya da dönen bazı konuşmalar bazı fikir alışverişi yapan özel güvenlik meslektaşlardan alınan duyumlar avm kapatma kararı aldı tazminat verecekler çıkış olacak kimisi ücretsiz izin verecek kimiside ücretli izin verilecek gibi gibi fikirler paylaşmaya başladı. Burada özel güvenlik olarak çalışan arkadaşların yapması gereken bir bilen yada bir avukattan duruma göre bilgi alması gerekir.

İŞTE ALIŞVERİŞ MERKEZİ YATIRIMCILARI DERNEĞİNİN AÇIKLAMASI VE KAPANAN AVM LER

Akasya ve Akbatı AVM’lerin sahibi Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. koronavirüs nedeniyle iki AVM’yi de kapatma kararı aldığını borsaya bildirdi. Nişantaşı’ndaki City’s AVM de kapandı.

Tüm dünyayı etkisi altına yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle birçok mağaza kepenk indirirken, bazı AVM’lerden de kapatma kararı geldi. 

Akasya ve Akbatı AVM’lerin sahibi Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. iki AVM’yi de kapatma kararı aldığını duyurdu. 

Şirketten KAP’a yapılan bildirimde şu ifadeler kullanıldı:

“Dünyada ve ülkemizde devam eden üzücü gelişmeler neticesinde alışveriş merkezlerimizde faaliyet gösteren mağazaların çalışanları, ziyaretçilerimiz ve şirket çalışanlarımızın sağlığını önceliklendirerek, alışveriş merkezlerimizin faaliyetlerini geçici bir süre için durduruyoruz. Ülke olarak bu süreci en kısa zamanda atlatarak faaliyetlerimize kaldığımız yerden aynı heyecanla devam edeceğimize inanıyoruz. Gelişmelerle ilgili tüm yatırımcılarımızı bilgilendirmeye devam ediyor olacağız.”

City’s AVM de kapatıldı

Öte yandan, Sözcü’nün aktardığına göre, İstanbul’un Nişantaşı semtinde bulunan City’s AVM’de kapatıldı. 

Ankamall açık, 110 dükkan kapalı

Yeni Gimat GYO ise KAP’a yaptığı bildirimde, sahibi olduğu Ankamall AVM’deki toplam 350 kiracıdan 110 tanesinin koronavirüs salgını nedeniyle faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı.

Yeni Gimat, kamu otoritesinden bir bildirim gelene kalan Ankamall AVM’yi açık tutmaya devam edeceğini duyurdu.

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) bugün öğle saatlerinde yaptığı açıklamada AVM’lerin kapanması yönünde tavsiye kararı verdiklerini açıklamıştı.

İş Arıyorum
İş Arıyorum

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.