Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Amasya Corona Vakaları

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Amasya Corona Vakaları ve Ölüm Sayıları

Haberimize Başlamadan önce corona virüsüne yakalanan vatandaşlarımıza acil şifalar diler ölen vatandaşımıza allah’tan rahmet dileriz. Gelelim haberin detaylarına bundan sadece 3 gün önce amasya corona virüs vaka sayıları açıklamıştık.

Bundan sadece 3 gün önce 24 olan amasya corona vaka sayısı bugün itibari ile 38 kişiye yükseldi ve ölüm sayısı 1 olarak beyan edildi.

İŞTE SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA VE AÇIKLAMALARI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ülkemizdeki illerde corona virüs vaka ve ölü sayısını tek tek açıkladı. Kamuoyu ile paylaşılan illere göre dağılımın açıklandığı koronavirüs vaka ve ölü sayısı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Kendi illerinde ne kadar vaka ve ölü sayısı olduğunu merak edenler bu sorunun yanıtını arıyor. Buna göre; Amasya’da corona virüsü vaka ve ölü sayısı kaç? İşte Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan gelen son dakika bilgisine göre; Amasya’da corona virüsü ölü ve vaka sayısı..

AMASYA CORONA VİRÜS VAKA VE ÖLÜ SAYISI KAÇ?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı son dakika açıklamasına göre; il il Türkiye corona virüsü vaka ve ölü sayısını açıkladı. Bu bağlamda; Amasya’da corona virüsü vaka ve ölü sayısı da netlik kazandı.

özel güvenlik
AMASYA MERZİFON SAYFASI

AMASYA CORONA VİRÜSÜ VAKA SAYISI

Amasya’da corona virüsü vaka sayısı 38 olarak açıklandı.

AMASYA CORONA VİRÜSÜ ÖLÜ SAYISI

Amasya’da corona virüsü ölü sayısı 1 olarak açıklandı.

2 GÜN ÖNCE YAPILAN AÇIKLAMALAR

KAYNAK : SABAH GAZETESİ

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.