Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Pendik Özel Güvenlik Kursu 1

Özel Güvenlik Eğitimi PENDİK

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

istanbul anadolu yakası pendik elçi özel güvenlik kursu

Herkese merhaba korumaguvenlik.com web sitesi olarak bugünde sizlerle özel güvenlik eğitim kurumu olarak sizlerle 90. dönem özel güvenlik ve 66. yenileme eğitimi hakkında bahsedeceğiz.

Malum tüm dünyayı saran corona virüs’ten dolayı özel güvenlik sınav tarihleri ve 2020 özel güvenlik eğitim tarihleri hakkında değişiklikler oldu bizlerde bugün 11 ekim 2020 pazar günü tarihinde yapılacak olan 90 dönem özel güvenlik ve 66. yenileme eğitim kursuna hakkında bilgilendirme yapacağız.

özel güvenlik kursu
özel güvenlik kursu

özel güvenlik olarak çalışan özel güvenlik mesleğine adım atmak isteyen kursiyerlerimize bilgilendirme yapacağız.

Özel Güvenlik Mesleğine İlk Adımı Atmak İsteyen ve özel güvenlik sektöründe çalışan silahlı/silahsız özel güvenlik arkadaşların alması gereken özel güvenlik kursu pendik’te hizmetinizde

Özel güvenlik mesleğine ilk adım atmak isteyen arkadaşlarımızın aklına gelen il soru pendik’te özel güvenlik kursu varmı sorusudur. pendik özel güvenlik kursu evet var. Pekala Kurs yeri nerede kurs yeri merkezi pendik merkezde bilgi almak ve sizlere yardımcı olmak maksadıyla güzelyalı da bulunmaktadır. İsterseniz aşağıda bulunan başvuru formunu doldurun sizlerle iletişime geçelim isterseniz 0 555 157 82 85 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Özel güvenlik personeli olarak çalışacaklarda aranan şartlar

5188 sayılı ÖGHDK’nın 10. maddesinde;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Silahsız olarak görev yapacaklar için en az sekiz yıllık ilköğretim veya ortaokul; silahlı olarak görev yapacaklar için en az lise veya dengi okul mezunu olmak.
  • 18 yaşını doldurmuş olmak.
  • Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile suç işlememiş olmalı.
  • Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engelli bulunmamak.

Özel güvenlik kimliğini aldınız yada özel güvenlik kimliğini almadınız yakın koruma badigart makam şoförü olmak istiyorsunuz başvuruda bulunmak için yada detaylı bilgi almak için resme tıklamanız yeterli olacaktır.

yakın koruma eğitimleri
yakın koruma eğitimleri

ÇIKMIŞ ÖZEL GÜVENLİK SINAV SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN RESME TIKLAMANIZ YETERLİDİR

75. Temel Eğitim ve 51. Yenileme Eğitimi Sonuçları,
75. Temel Eğitim ve 51. Yenileme Eğitimi Sonuçları,

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

1 yorum
  1. sertan diyor

    hemen hemen 2 yıldır hem özel güvenlik hemde yakın koruma ve makam şoförü olmak istiyordum araştırmalarda bulundum ama karar veremedim sosyal medya hesaplarımda gezerken güven danışmanlık web sitesi olan pzelguvenlikler.com sitesine ulaştım ve başvuru formunu doldurdum telefonla geri dönüş sağladılar ve gerekli bilgilendirmeleri yaptılar aklımda bulunan soru işaretlerini resmen kaldırdılar sayelerinde hem özel güvenlik kimlik kartı aldfım hemde yakın koruma makam şoförü eğitim ve kimliğini aldım şu anda sayelerinde istediğim sektörde çalışıoyrum başta lütfullah bey sonrasında yanında çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.