Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

İŞKUR Özel güvenlik iş ilanları 2

işkur türkiye geneli özel güvenlik iş ilanları

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Türkiye genelinde ve özel sektörlerde görevlendirilmek üzere özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak. ÖGG başvuru şartları nedir? Nasıl başvuru yapılacak detaylar haberde.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) her yıl binlerce vatandaşın iş umudu olmaya devam ediyor. Özellikle İŞKUR tarafından yayımlanan personel alım ilanları yakından takip edilirken son olarak güvenlik görevlisi alımı ilanı yayımlandı. İlana başvuru yapacak olan adaylar şu sıralar İŞKUR  güvenlik görevlisi personeli alımı başvurusu nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyor. Peki, İŞKUR  güvenlik görevlisi personeli alımı başvuru şartları nelerdir? İşte ilana dair detaylar… İŞKUR kayıt olmayı anlatmadan önce bilmeniz gereken önemli bazı satır başları bulunmaktadır. İŞKUR KPSS şartsız silahlı silahsız güvenlik görevlisi alım başvuru şartları! İŞKUR’a başvuru nasıl yapılır?

İŞKUR is İlanları , İŞKUR  güvenlik görevlisi alımı, yuksek-maasli güvenlik görevlisi is ilanları, İŞKUR giriş,

İŞKUR İzmir is ilanları,Özel güvenlik alımı son dakika,Güvenlik Görevlisi is İlanları,TÜRKİYE GENELİ İŞKUR is İlanları nelerdir inceleyelim.

İŞKUR GÜVENLİK GÖREVLİSİ PERSONEL ALIM İLANLARI

İŞKUR’un resmi internet sitesinde yayımladığı yeni ilanlara göre, Türkiye genelinde ilköğretim ve lise mezunu güvenlik görevlisi alınacak. Aşağıdaki linke tıklayıp “İşyeri Ünvanı” kısmına Güvenlik yazarak güncel güvenlik görevlisi alımı ilanları görebilir, İŞKUR üye bilgilerinizi girerek ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

GÜVENLİK ALIMI İŞ BAŞVURUSU

Aşağıda güvenlik iş ilanları ile ilgili link verilmiştir. Bu linklere tıklayarak illere göre güvenlik görevlisi alımı yapan kamu ve özel kurumların ilanları görüntüleyebilir ve başvuru yapmak istediğiniz ilanın üzerini tıklayarak e-devlet şifrenizi girdikten sonra aynı sayfa üzerinden İŞKUR şubelerine şahsen gitmeden online başvuru kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

NOT: Açılan sayfadan sadece kamu güvenlik iş ilanlarını görüntülemek için ”işyeri türü” seçeneğinden ”kamu” seçeneğini işaretleyip ara butonuna basınız…

GÜVENLİK GÖREVLİSİ İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

En az lise mezunu olmak 18-40 yaş arasında olmak. 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak

İŞKUR GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye iş Kurumu’na kayıtlı işsiz olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak.

Adayların görevini devamlı yapmasına engel sağlık probleminin bulunmaması gerekmektedir.

Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Başvuru süresi içinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmez.

Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuracakların aşağıda belirtilen özel şartlara sahip olması gerekmektedir.

Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olmak. Öğrenci olmamak (Açık öğretim ve açık lise öğrencileri hariç),

İŞKUR ÖZEL GÜVENLİK BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İŞKUR’un yayınladığı güvenlik görevlisi personel alımları için başvuru şartları ilanlara göre değişebiliyor. İŞKUR’un verdiği güvenlik görevlisi alımı başvuru şartlarının bazıları ise şöyle;

  1. a) Özel Güvenlik Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olmak,
  2. b) Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak,
  3. c) Adaylar için en az 170 cm boyunda olmak, adayın boyundan [15 > Kilo-(boy-100)] belirtilen formülüne göre 15 birimden fazla olmamak.
  4. d) 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak – temel eğitim sonrası kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması ve Valiliklerce verilen geçerli Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olmak.
İŞKUR'A NASIL KAYIT OLUNUR?
İŞKUR’A NASIL KAYIT OLUNUR?
İŞKUR’A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKUR kayıt olmayı anlatmadan önce bilmeniz gereken önemli bazı satır başları bulunmaktadır. İŞKUR iş arayanlar ile işverenleri ayırmış ve sisteme üye olmak için öncelikle hangisi için kayıt olduğunuzu sormaktadır.

Üyelerin hesaplarını etkinleştirebilmeleri için e-posta ya da telefon numarası girmeleri gerekmektedir. En az birisini girmek yeterlidir. Aksi durumda onay kodu iletilemeyeceği için üyelik aktif edilemez.

Üyelerin hesapları son işlem tarihinden itibaren 1 sene içerisinde aktif olmaz ise yani hesaba bu süre zarfında giriş yapılmaz ise üyelikler dondurulur. Bu süre özürlü ve eski hükümlü kayıtlarında iki senedir.

Üyeler tarafından 15 gün içerisinde okunmayan tüm mesajlar otomatik olarak silinmektedir.

İŞKUR’a kayıt olmak için öncelikle yazımızın başında da söylediğimiz gibi İşveren mi iş arayan kişi mi olduğunuzu belirtmeniz gerek. İkisi içinde üye olma bağlantıları aşağıdadır.

typ başvuru şartları
typ başvuru şartları

Daha sonra karşınıza çıkan üyelik sözleşmelerini kabul etmeniz ve profil bilgilerinizi ( şifre, isim soyisim vb bilgileri ) eksiksiz ve doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Bu aşamayı kaydettikten sonra profilinizi oluşturursunuz. Bu alanda öğrenim durumunuz, özellikleriniz, eğitim durumunuz, iş aradığınız pozisyonlar vb bilgileri aşama aşama doldurur gerekirse word dosyası halinde özgeçmiş de ekleyebilirsiniz. Profil fotoğrafı eklemeniz de bu aşamada önerilir. Çünkü yapılan araştırmada profil fotoğrafı olanların iş bulma olasılıklarının daha fazla olduğu görülmüştür. Ardından İŞKUR size bir danışman atar ve işveren ile sizi ya da işçi ile sizi buluşturmak için çalışmalarını devam ettirirler.

İŞKUR Özel güvenlik iş ilanları
İŞKUR Özel güvenlik iş ilanları

İŞKUR is İlanları , İŞKUR  güvenlik görevlisi alımı, yuksek-maasli güvenlik görevlisi is ilanları, İŞKUR giriş,

İŞKUR İzmir is ilanları,Özel güvenlik alımı son dakika,Güvenlik Görevlisi is İlanları,TÜRKİYE GENELİ İŞKUR is İlanları

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.