Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

güvenlik sınav sonuçları yenileme 1

özel güvenlik sınav sonuçları yenileme

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sınav Sonuçları. Özel Güvenlik Temel Eğitim ve Yenileme Eğitimi Sınav Sonuçları Nlerdir?

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI

Sıklıkla merak edilen güvenlik sınav sonuçları yenileme özel güvenlik sınavının neticesine değinmeden önce kısaca bir sonraki özel güvenlik sınavına girmek isteyen bireylerin akıllarında yer edinmesi gereken notlara değineceğiz. Öncelikle özel güvenlik eğitimi veren kurslara giden bireylerin eğitimin başlamasından yirmi beş gün kadar önce kursu tamamlaması ve buradan sertifikasını almış olması gerekmektedir. Bu tarih ilden ile farklılık gösterse dahi genel seyir bu şekildedir. Öte yandan özel güvenlik sınavının ücretleri de kesin sınav tarihinden bir buçuk ay kadar önce yatırılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde sınava giriş için yeterli niteliklere sahip olunmadığından izin verilmeyecektir. Bu kısa bilgiyi sizlere aktardıktan sonra özel güvenlik sınav sonuçları ile ilgili belirtilen takvimi paylaşalım.

Özel Güvenlik Sınav Giriş Yeri Sorgulama nedir ve nereden yapılır

Özel Güvenlik Olmak isteyen arkadaşların en çok merak ettiği sorulardan biriside Özel Güvenlik Sınav Giriş Yeri Sorgulama ekranıdır bizlerde aramıza katılacak olan özel güvenlik arkadaşlarımıza Özel Güvenlik Sınav Giriş Yeri Sorgulama nasıl ve nereden yapılır linkini paylaşıyoruz .Özel Güvenlik Sınavına Girecek arkadaşlara başarılar diliyoruz.

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Son zamanların tercih edilen meslekleri arasında yer alan Özel Güvenlik Görevlisi olabilmek için sınava katılan adaylar sonuçları merak ediyor. Peki, Özel Güvenlik sınav sonuçları nasıl sorgulanır? Normal şartlar altında özel güvenlik sınavı yapıldıktan sonra idari makamlarca resmi bir tarih verilmekte ve bu tarih geldiği zaman bu sınav sonuçları tüm kamuoyu ile paylaşılmaktaydı. Bilindiği gibi 9 Şubat 2020 de başlayan ve 13 Aralık 2020 ye kadar devam edecek olan özel güvenlik sınavları daha önceden planlanmış ve sizlere duyurulmuştu. Ancak bilindiği gibi dünya şuan eşi benzeri daha önce tekerrür etmemiş olan bir salgın ile mücadele halinde. Bu salgının neticesi olarak da hemen hemen tüm ülke izole bir hayat yaşar hale geldi. Bu itibarla daha önce yapılması planlanan tüm sınavlar ile ilgili köklü birtakım değişikliklere gidildi ve girilmiş olan sınavların sonuçları da ne zaman açıklanacağı belirli olmayan bir sürece dönüştü. Bu süreçte sürekli idari makamları takip etmekte ve özel güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı sorusuna yanıt aramak gerekmektedir.

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI EKRANI

Daha önceki özel güvenlik sınavlarından sonra sonucun açıklandığı tarihte; bu sınava giren adaylar kazanıp kazanmadığı ve kaç puan aldığını öğrenmek için arama motorlarında özel güvenlik sınav sonuçları ekranı yazıp neticeye ulaşabilecekleri resmi sayfaya gidebiliyorlardı. Ancak şuan idari makamların ileriye yönelik vereceği kararlar kısmen askıya alındığı için sınav sonuçlarının görüleceği tarih henüz belirsizliğini korumaktadır. Sayfamızı sürekli takip ederek bu konuda olan anlık gelişmeleri en güncel hali ile öğrenebilirsiniz. Zira sürekli sizler için resmi makamların özel güvenlik sınavı ve sonucu ile ilgili aldığı kararları takip etmekte ve anlık olarak sizlerin istifadesine sunmaktayız. Öyle görülüyor ki önümüzdeki birkaç ay içinde bu sürecin normalleşmesi ile birlikte özel güvenlik sınavı da eski rutin sistemine tekrar kavuşacaktır.

Özel Güvenlik Kimlik Sorgulama

ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK SORGULAMA (ilk defa kimlik alacaklar)

Tüm illerde online sorgulama yapılmamaktadır.
Şehri seçtiğinizde sorgulama ekranı gelmiyorsa, o ilde online sorgulama yoktur.o ilde özel güvenlik şube müdürlüğüne şahsen giderek veya telefonla kimlik durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Özel Güvenlik Kimlik Sorgulama ekranı 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.