Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

Özel Güvenlik Anket 1

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Özel Güvenlik Anket

Son zamanların en popüler mesleğinden birisi olan özel güvenlik mesleği gündemde sık sık bahsedilmeye başladı. Pekala özel güvenlik olmak isteyen arkadaşların yada özel güvenlik olarak çalışan arkadaşların gerekse özel güvenlik iş ilanı arayan arkadaşların dikkat edeceği konu yada konular nelerdir.

Bunlardan birincisi özel güvenlik eğitim kursu 16 yıllık sektörde olan olarak tavsiye edeceğim kurslardan birisi pendik te elçi özel güvenlik  sonrasında ise LETGRUP özel güvenlik tir.

let grup
let grup

Gelelim İkincisine özel güvenlik kurs adaylarımızın yada özel güvenlik olmak isteyen arkadaşların ve özel güvenlik iş ilanları arayan meslektaşlarımıza burada sizlere en büyük desteği sağlayacak yine sektör de uzun yıllardır çalışan meslektaşlarımızdır. Bunun içinde sizlere bugün çalışacak özel güvenlik şirketleri hangisidir anketimizi yayınlamaya karar verdik.

ÖZEL güvenlik firmaları
ÖZEL güvenlik firmaları

SİZLERDE ANKETİMİZİ PAYLAŞIP BİLGİLENDİRME AMAÇLI OLARAK ANKETE KATILMANIZ VE PAYLAŞMANIZDIR. AYRICA SAYFANIN ALTINDA BULUNAN YORUM KISMINDAN AÇIKLARSANIZ HEERKEZ BİLGİLENMİŞ OLUR TEŞEKKÜRLER İYİ ÇALIŞMALAR

Özel Güvenlik Anket
Özel Güvenlik Anket

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

1 yorum
  1. Serdar diyor

    Türkiye de güzel özel güvenlik şirketleri var bunlardan ilk başta securitas sonrasında asist güvenlik iss özel güvenlik ve bu şekilde toplasan 15 tane falan daha var ama aklıma hepsi gelmedi bildiğim firmalar maaşlar sağlam ve iyi niyetli firmalardır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.