Özel Güvenliker
Alanının En İyisi

91. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

91. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Açıklandı mı ?

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2021

Herkese merhaba gerek özel güvenlik olarak çalışan gerek ise 91 dönem özel güvenlik kursunu tamamlayan ve 91 dönem özel güvenlik sınavına giren arkadaşların merak ettiği konulardan birisi 91 dönem özel güvenlik sınav soruları ve cevapları nelerdir diğeri ise 91. dönem özel güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı? ÖGG sınav sonucu sorgulama ekranı!

91. dönem özel güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı? ÖGG sınav sonucu sorgulama ekranına nasıl ulaşılır? Sorularının yanıtları arama motorları üzerinden çok fazla araştırılır oldu. Özel Güvenlik Temel Eğitim ve Yenileme Eğitimi Sınavı 17 Nisan’da gerçekleşti ve sonuçlar merak konusu oldu. Peki EGM tarafından ÖGG sınav sonuçları için tarih verildi mi? ÖGG sınav itirazları nasıl yapılıyor? İşte ayrıntılar…

92 dönem özel güvenlik sınavı
92 dönem özel güvenlik sınavı

ÖGG SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Yıl içerisinde gerçekleşecek ÖGG sınavlarının tarihleri ve sınav sonuç zamanları yayınlanan takvimle paylaşıldı. Bu yılın takvimine göre, ÖGG sınav sonuçları sınav yapıldıktan 3 hafta sonra 7 Mayıs 2021 tarihinde Cuma günü Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından açıklanacak.

91. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları 7 Mayıs 2021 tarihinde Cuma günü Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından açıklanacak.

özel güvenlik sınav sonuç ekranı
özel güvenlik sınav sonuç ekranı

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.